Pokec Playlisty
Reklama

TTLF - texty

tlf-533876.jpg
Texty piesní

texty piesní

TLF má 3 fanúšičky · Stať sa fanúšikom

TLF je francúzsky rap skupina, ktorá vznikla po roku 2000 dvoma MCs z Val-de-Marne , a to Ikbal M'kouboi (známy svojim aliasom Ikbal Vockal) a Alain 2. L'Ombre.

V roku 2009, Alain 2 L'Ombre opustil formáciu, ktorá bola reformovaná v roku 2010 s Ikbal, Badoo, Yacouba a Edwige. Pre T...
LF živé turné v rokoch 2010 a 2011, traja noví členovia táborili v: Skalp, Awa Imani a Indila a nakoniec sa pripojil k skupine. Edwige opustil v júli 2011, a bol nahradený LEA. Alain 2 L'Ombre sa vrátil v roku 2012.
TLF získal dôležitosť v roku 2003 svoj ​​debutový album talentov Faches (prípadne s názvom Talents Faches Vol. I, kompiláciu piesní zmieša Kore & Skalp, Rohff , Mafia K-1 Fry , Tandem, šéfov, La Fouine , Sinik , Kamelancien ktorý podporoval rad umelcov, bol v čele od Ikbal Vockal, nezávislý hudobný producent vedľa Alain 2 L'Ombre, ktorí sa rozhodli pomenovať tlf (skratka pre Thug Life Forever). Vzhľadom na úspech albumu, gramofónová spoločnosť bola zahájená meno "Talents Faches Records".

V roku 2004, druhý album Talents Faches sv. 2 bol prepustený upevnenie prvý album. Ikbal a Alain 2 L'Ombre priniesol v materiáloch od rôznych výrobcov, rapperov, šéfov, Rohff, Tandem, L'Skadrille, Alibi Montana , Sté Strausz nasleduje Talents Faches sv. 3 s podtitulom La Dalle au mikrofónu v roku 2006 s Rohff, princezná anies, Nubi, Medine , Alibi Montana, La Fouine, MEZ a nakoniec Talents Faches sv. 4. V roku 2009 s podtitulom 04 Mince de la France s Rohff, Lim, Larsen, Keny Arkana, Tunisian , Salif, Alonzo, Nessbeal , Priemer je , soprán . Najlepšie materiálov boli tiež zahrnuté v kompilácii talentov Faches Zberateľ v roku 2009. A piaty zväzok talentov Faches je plánovaná v roku 2013.

Medzi objemom 2 a 3, TLF tiež vydaný v roku 2005, 2 CD športové kompilácie Rap Performance vyrába "talentov Faches Records".

Okrem kompilácií, TLF tiež uvoľní vlastných albumov pozoruhodne Reves de rue (2007), Renaissance (2010) a OVNI v roku 2012 (OVNI význam Opus Violent Non Identifier), a MIXTAPES a Ghetto Drame ulice albumu.
  ZOBRAZIŤ VIAC

Nezaradené piesne     Video Preklad Karaoke Zobrazené


TLF ešte nemá žiadneho správcu. Ak sa ním chceš stať, tak napíš. Správca môže zaraďovať piesne do albumov a robiť tu poriadok. Texty piesní, preklady a videoklipy sú vkladané registrovanými užívateľmi.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.