Pokec Playlisty
Reklama

TTerapia - texty

Texty piesní

texty piesní

Terapia už budúci rok oslávi svoje 10-té pôsobenie na hudobnej scéne. Ich žáner je hip hop. Členovia sú obidvaja plnohodnotný braislavčania, v zložení Tibor a Braňo. Momentálne hosťujú so svojím songom „praví“ na slovenskom, unikátnom, producenskom Albume Petra Panna /rezidentný DJ rapera ...
Kaliho/ – s názvom Progress. Už budúci rok im vychádza nový album, kde budú hosťovať veľké hip-hopové mená. Názov vznikol ako myšlienka šíriť ich hudbou pozitívnu a motivačnú vlnu, kde Braňo pod prezývkou Jurgiano sám producentský skladá melodické linky a rapuje. Sú pravidelnými vystupujúcimi na Hip-hopových festivaloch, tento rok najmä na všetkých krajských HIP HOP ŽIJE. A už v sobotu odštartujú ako predskokani Kaliho koncert, kde predstavia aj nové songy z pripravovaného albumu.
  ZOBRAZIŤ VIAC

    Video Preklad Karaoke Zobrazené


Správcom interpreta Terapia je ofF_StaRs; . Ak objavíš, že je tu niečo nesprávne, tak napíš správcovia.
Pokiaľ sa chceš stať tiež správcom, tak pošli žiadosť o správcovstvo Texty piesní, preklady a videoklipy sú vkladané registrovanými užívateľmi.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.