Playlisty Akcie
Reklama

Viem (+ Tina) - text

playlist Playlist karaoke Karaoke

Ukáž pieseň na Facebook

Už je to za mnou jak puberta, furt dávam diktát, no prestávam byť tak zlý. Zlomené hánky, rozbitá pečeň, hnev, zatváram dvere schíz. Už musím žiť jak človek a byť jak otec aj keď mám kopec chýb. Za sebou vzťah čo mi zachránil život a pred sebou ten, ktorý musel prísť. Na ľavej prsteň čo nezničí Mordor, oddaný na každom konci sveta, už nechcem tie lubne, ktorých za minútu snahy nabalím 8 až 10. Už nechcem zlomiť nos každému debilovi čo na mňa zvýši hlas. Mám skoro 30 a môžem to prcať, už cítim to tak, je najvyšší čas. Moje dieťa je misia na zvyšok života, teším sa na to jak nikto. Chcem, odovzdať všetko čo viem, aby to bolo aj vidno. Viem, že to nebude lízať med. Začať sa musí od plien. Zariadim všetko čo mu bude treba a všetky zubaté príšery zjem !
Zatuchnutý smrad sa ťahá z pivnice domom, vystupuje z tmy, po schodoch, zbohom. Slnko oslepuje zrak, rozmazane vidím v bodoch hnev po mne steká jak ropa, už nechcem byť kokot !
Bez VIP už nie sme kamoši viem. Poď mi to povedať do huby sem a nerieš mi to za chrbátom jak tieň, som iný prešiel som hromadou zmien. Jak hlien vlečie sa za mnou minulosť, ktorú nechápal nikto. Ver, že neni náhoda, že nie si s nami. Vzadu, si pre mňa niktoš. Mám tu len svojich, s ktorými žijeme životy po boku milión rokov. Nechcem ťa pri sebe, chcem tu len rodinu, starý Separov život zdochol. Ďakujem za každý deň z tých rokov, naučili ma vidieť veci aj bokom a vďaka nim som hrdý a silný a nebudem stáť jak keby som zmokol.
Viem čo chcem a viem čo ne. Ja, viem čo chcem a viem čo ne.
Bola to výzva, ktorú som vyhral tým, že som priznal to, že mi jebe. Bol som preplnený pičovinami jak kredenc, tak prepáč ja viem, že sa chovám jak dement. No dodnes neberiem to čo mi hovoria, môžu to hovoriť sebe. Keď na to prídeš sám, ťa to posunie inde a zrazu to vidíš celé. Ďalšia vec čo viem je, že nebudem robiť hudbu tak jak chceš ty, pretože ty si nikde, tvoja crew je v piči, ja patrím medzi tých najlepších. Tak dúfam, že zostanem tu a nebudem zo svetla robiť tmu, našiel som ženu, ktorá je mimo jak ja, tak tu sa zatvára kruh. Precíť, že odjakživa hovorím veci, no chápem, že to nechápete všetci. Verte, že slová jak kokot a piča už poznajú na prvom stupni deti a verte, že pojebaný feťák by určite nedokázal napísať takéto tracky takže predsudky zahoďme bokom a vyjeb sa na texty, ktoré sú teplé jak deky.
Stačí mať názor, hovoriť na rovinu. Hudba čo má právo zarobiť na rodinu, píšem jak pán kámo to neni čaro dymu. Vnímaj tie momenty kým sa nepominú. Som tu už nastálo, pravidlá shaolinu. Všetko je furt málo, je to len pár minút. Všetko je furt závod už to cháp synu. Ten, ktorý má návod nespraví pičovinu.
tak, je to tak, je to, je to, je to tak, je to tak...
2x
Viem čo chcem a viem čo ne. Ja, viem čo chcem a viem čo ne.

Text pridal EaRtH

Text opravila ftipal

Video přidala Katie_M

Reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.