Pokec Playlisty
Reklama

RRust2dust - texty

rust-dust-512082.jpg
Texty piesní

texty piesní

Rust2dust má 2 fanúšičky · Stať sa fanúšikom

Kapela Rust2Dust vznikla 9.9. 2009 na troskách úspešnej bratislavskej skupiny Rumburax. Svoje sily spojili gitaristi Martin „Semish“ Semjan (Candy Core, Rumburax) a Martin „Ondro“ Ondrejička (Core F.S., Rumburax), bagitarista Richard „Richie“ Potzner (Core F.S., Rumburax), bubeník Marek Ma...
tejov (Canis Lupus, Rumburax) a mladý talentovaný spevák Tomáš „Bujón“ Buroň (Arva). Svoj oficiálny debut skupina odohrala v roku 2010 ako predkapela známej americkej formácie Lamb Of God v bratislavskom Majestic Music Clube. Žánrovo pokračuje Rust2Dust podobným smerom, stále je to kus poctivého nefalšovaného metalu obsahujúceho prvky z crossoveru, metalcoru i nu-metalu.
  ZOBRAZIŤ VIAC

Nezaradené piesne     Video Preklad Karaoke Zobrazené
Stay Awake video   28


Rust2dust ešte nemá žiadneho správcu. Ak sa ním chceš stať, tak napíš. Správca môže zaraďovať piesne do albumov a robiť tu poriadok. Texty piesní, preklady a videoklipy sú vkladané registrovanými užívateľmi.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.