Pokec Playlisty
Reklama

RRamchat - texty

ramchat-520924.jpg
Texty piesní

texty piesní

Hirax po odchode z Lunatic Gods založil pagan metalový RAMCHAT.

O čom je RAMCHAT hudobne:
Nemozem skládať nič inšie, iba to, čo je vo mne. Bude to tvrdšia odnož posledného albumu Lunatic Gods, ale v ovela mystickejšom, priam mrazivom prevedení. Brutálny spev Leca to ešte viac posúva k death metalu, ale muzika bude opäť mix black/death/thrash/doom metalu s folklórnymi a inými prvkami.

O čom je RAMCHAT textovo:
Keď sa niekto začne zaujímať o svoje vnútro, automaticky sa začne zaujímať o svoj rodokmen, národ a jeho historiu, o celé ludstvo. RAMCHAT nie je kapela, ktora ma dvíhať národne podvedomie a spievať o vyvolenej rase. RAMCHAT je textovo o tom, že sme Slovania a mali by sme sa zaujímať o svoje korene a historiu, aby sme ju nemuseli prežiť druhýkrát a aby sa naše deti nemuseli učiť v školách klamstva. Sme Slovania, obdarený národ, objavme svoje korene. Naši predkovia boli múdri, mali v úcte Matku Zem, boli mierumilovní, ked išlo o prežitie, aj bojovní. Vráťme sa teda k svojmu, buďme znova silní, no rešpektujme silu iných, slabším pomáhajme.

    Video Preklad Karaoke Zobrazené
Karpaty video 278
Žalm video 104
Prehrať celý album
Bes (2013)
    Video Preklad Karaoke Zobrazené
Mor ho! video 726
Prehrať celý album


Ramchat ešte nemá žiadneho správcu. Ak sa ním chceš stať, tak napíš. Správca môže zaraďovať piesne do albumov a robiť tu poriadok. Texty piesní, preklady a videoklipy sú vkladané registrovanými užívateľmi.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.