Playlisty Pokec
Reklama

PPriestor B - texty

Texty piesní

texty piesní

Banda z kopaničiarskeho regiónu, presnejšie z Brezovej pod Bradlom. PriestorB tvoria Drzý a Krpec, ktorí spojili svoje sily v roku 2008, ale rapovaniu sa obaja venovali samostatne už nejakú dobu predtým.
Prvá vec, ktorú vytvorili ako tandem, bola skladba Kým Nedohorí (2007) z dema Pre...
hraté Víťazstvo, ktoré svojpomocne vytvorili ako prvý celok pod hlavičkou PriestorB v roku 2010. Po deme začali práce na projekte Zamlčaná Kapitola, ktorý sa nahrával u Hallu v Andrgraund Records. Popri nahrávaní odohrali prvé lokálne akcie. Začiatkom 2012 Zamlčanú Kapitolu vypustili a počas roku odohrali zopár ďalších koncertov.
V poslednom kvartáli 2012 sa opäť u Hallu rozbehli práce. Tentokrát na ich najaktuálnejšom projekte 5 Rán. Okrem Krpca a Drzého sa pri mikrofóne vystriedali aj dobrí kamaráti MC Nejsom a CK3, ktorí sa predtým objavili aj na Zamlčanej Kapitole. Konceptom bolo aby každý beat dodal iný producent a tak za piatimi trekmi stojí kvinteto v zložení Luko, Matte, Tubber, Stanley a Mich. FreEP 5 Rán vyšlo 15. decembra a týždeň na to prebehol na Brezovej aj krst.
  ZOBRAZIŤ VIAC

Nezaradené piesne     Video Preklad Karaoke Zobrazené
Objavy video karaoke 119
Nezmiznú video   61
Naše Ruže video   61
Moment video karaoke 26
Přehrát nezařazené písně


Priestor B ešte nemá žiadneho správcu. Ak sa ním chceš stať, tak napíš. Správca môže zaraďovať piesne do albumov a robiť tu poriadok. Texty piesní, preklady a videoklipy sú vkladané registrovanými užívateľmi.

KaraokeTexty.sk na Facebooku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.