Playlisty Pokec
Reklama

Ty a ja - text

playlist Playlist

Ukáž pieseň na Facebook

Hej segra! Brat môj.
Chcem aby ste vedeli,
že stále keď budete smutní
a už nebudete vedieť kam ďalej tak vedzte,
že Ja , tam budem s Vami.

Keď ležíš v posteli a pozeráš na staré okno
chcel by si ísť domov ako ostatní no není kam.
Myslia si, že sa máš jak kráľ no ale ich nezavrhla ich matka necítia ten chlad detského domova.
Keď v noci budíš sa zo sna lebo ti ide hlavou ako sa tvoj otec denne hádal a bil s tvojou mamou, je to už dávno a ty dávno kráčaš z hlavou hore. Dávno už máš rodinu, tvoj syn sa hrá na tvojom dvore.
Bola si dobrým dievčaťom, chcela si super muža, bol tak dobrý zo začiatku, pri konci pichal jak ruža. Nechal ťa samu a zabudol aj na svojho syna. Vychováš ho sama, z tvojich očí srší tvoja sila. Ostaňte silný v tomto chladnom svete bláznov, touto básňou ti chcem povedať, že obdarím ťa láskou.
Spomeň si na mňa vždy, keď budeš smutný Ja tam budem preniknem do teba a vyliečim ťa brácho. Sľubujem.
Ref: ,, Keď bude vietor a stromy sa budú ohýbať až k zemi nezabúdaj , že v tom budeme len Ty a Ja. Keď bude pršať a nebude sa kam schovať, ostanem vonku s tebou aj keď zmokneme iba Ty a Ja. Keď príde oheň a bude chcieť všetko spáliť a ty nebudeš chcieť odísť , tak v ňom zhoríme len Ty a Ja. Keď všetko, čo dnes máme nedaroval nikto nám tie city medzi sebou sme vybudovali Ty a Ja.´´
Stratil si blízkeho človeka a stále ho čakáš, nad jeho hrobom plačeš a náhrobný kameň hladkáš, dal by si všetko nech ho môžeš vidieť ešte raz a vieš, že tieto pocity ti zahojí už iba čas.
Není to až tak dávno, keď ti chutilo párno, keď si popredal veci z bytu obdaril sa dávkou. Keď ráno začne hádkou a ty si to odflákol , Tvoj syn povedal prvé slovo pozri , jak vyrástol.
Segra tak uvedom sa, čo to robíš s tvojím telom , každý deň do teba píše iný básnik s iným perom. Možno si to nútená otáčať sa ohňu čelom bude dobre, neboj sa , raz pominie to príde prelom.
Všetci sme ľudia, či si biely či čierny, sme hriešni a nebudem tvrdiť to, že som svätý ani slepí a vidím, že sa trápiš život vädne ako kvety, ja som s tebou, daj mi ruku zahoď trápenia na veky.

Ref 2x: ,, Keď bude vietor a stromy sa budú ohýbať až k zemi nezabúdaj , že v tom budeme len Ty a Ja. Keď bude pršať a nebude sa kam schovať, ostanem vonku s tebou aj keď zmokneme iba Ty a Ja. Keď príde oheň a bude chcieť všetko spáliť a ty nebudeš chcieť odísť , tak v ňom zhoríme len Ty a Ja. Keď všetko, čo dnes máme nedaroval nikto nám tie city medzi sebou sme vybudovali Ty a Ja.´´

Text pridal Vyhnalik

Text opravila radusaka

Video přidal Vyhnalik

Reklama
Reklama

KaraokeTexty.sk na Facebooku

Revenant

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.