Playlisty Pokec
Reklama

Self Made Rap #1 (šanca) - text

playlist Playlist

Ukaž píseň na Facebook

Ráno sa budíš na tom istom mieste kde včera večer si sa pomodlil k Bohu.
Nebaví ťa tvoja robota,nebaví ťa škola,ťažko sa žije,máš smolu.
Ľudia okolo teba to hrajú na teba lebo majú radi ked si dole,zapamataj si že aj ten najposlednejší potkan neostane navždy v nore.
Miluješ,nenávidíš,občas pochybuješ,sem tam klameš a čo veď si človek, chodíš do práce a robíš tam otroka kokotom a to všetko za pár stovék,snažíš sa ojebať svoju vlastnú mysel,nahováraš si,že to čo máš stačí, dobre vieš že si sa nenarodil na to aby si mal iba minimum starý.
Urobíme pre to všetko aby sme mali to čo chceme a v momente keď to máme nám prestane záležať na sebe,chceme to hneď a vôbec nám nezáleží na jeho cene, niekedy kvôli tomu zabúdame čo je ozaj cenné.
Kamera beží a točí sa film o tom ako sa čávo dostane zo stoky,demotivuje ťa okolie,nemotivuje ťa robiť to na čo máš vlohy.
Tvoj anjel,dávno ťa opustil krídla sú zlomené,na hlave rastú mu rohy,
tvoja mama miluje ťa ale ty jej to oplácaš tak že zas kupuješ drogy.
Po prvej dávke si tam a zrazu si šťastný aj úplne sám,žiješ si svoj
feťácky sen ale ráno ked budíš sa zistíš že bol to len klam,
a zas si na dne brácho,žiadna nádej,stále viacej na dno,v izbe stále chladno,v duší stále prázdno svetlo zhaslo.
Urobíme pre to všetko aby sme mali to čo chceme a v momente ked to máme nám prestane záležať na sebe,chceme to hned a vobec nám nezáleží na jeho cene,niekedy kvoli tomu zabúdame čo je ozaj cenné.
Chcel by si zastaviť čas (aaah)
napraviť čo si pokazil a žiť Vác už nepríde tá šanca,si zahasil oheň a ostal len dym.
Tí čo ťa milovali a boli na teba hrdý sa dneska hanbia.
Zapamataj si že to čo ti pribúda,sa ti z druhej strany stráca, chcel iba šťastie no spôsobil viacej bolesti jak bolo tu doteraz.
Chcel iba vstúpiť do lepšieho života a ne ostať stáť len vo dverách,sedí na posteli,plače a slzy mu stekajú dole až na pery,toto je jeho film,toto je konec vypínajú sa všetky kamery.
Urobíme pre to všetko aby sme mali to čo chceme a v momente ked to máme nám prestane záležať na sebe,chceme to hned a vobec nám nezáleží na jeho cene,niekedy kvoli tomu zabúdame čo je ozaj cenné

Text pridal Brock0

Text opravil Forward

Video přidal Brock0

Reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.