Playlisty Pokec
Reklama

Zamotaný - text

playlist Playlist karaoke Karaoke
Nakusni to jablko, tak si sofistikovaný, celý lepší, síce nevieš, čo je naozaj, čo naoko, no pozri, koľko lajkov máš na selfie. Sme blízko, aj keď ďaleko, no ďaleko, keď blízko. Iphone v ruke, aj keď šoféruješ, buď používaš vec a ľúbiš ľudí, alebo naopak, tak rozhodni čo preferuješ.
Ref.:
Celý život online a stále sliedi, chytený v sociálnej sieti. Svetlá už zhasli, no displej svieti, chytený v sociálnej sieti. Čakáš, kedy konečne už odpovie ti, chytený v sociálnej sieti. Máme sociálne diéty, sme v sebe zamotaní v sociálnej sieti.
Svet vymyslených profilov, milióny statusov a fotiek. Každý má tisíce priateľov a každú chvíľu nový objekt. Píšem jej, že chcem ju, ako žiadny, že kľudne si ju nájdem ako Sygic.. Odpísala, vraví, že som chladný, lebo v mojej správe nebol smajlík. Všetko, čo chce povie mi v texte, tvárou v tvár sme len pri sexe. Cez písmenká to všetko ide, všetko ide ľahšie, staré môžu byť zas mladé a mladé staršie. Skoro nikto už s nikým nehovorí a málokedy pozrieme si do očí. No kým tu Pandorinu skrinku neotvoríš, ostávame viac ľudia, menej roboty.
Ref.:
Celý život online a stále sliedi, chytený v sociálnej sieti. Svetlá už zhasli, no displej svieti, chytený v sociálnej sieti. Čakáš, kedy konečne už odpovie ti, chytený v sociálnej sieti. Máme sociálne diéty, sme zamotaní v sociálnej sieti. 2x
Spolu, ale každý sám, spolu, ale každý inde. To všetko je už navždy tam a všetko je už navždy iné. Jak mladý rád som bol vonku s kamošmi, dnešné decká sú rady sami s telefónom. Žijeme virtuálny život, zväčša falošný a väčšina z nás vôbec ani nevie o tom, a väčšina z nás počuť vôbec nechce o tom, zdieľam, teda existujem, to je mottom. Keď teraz mrháš časom povedz, čo je potom, pozri do zrkadla, povedz, kto je toto. Digitálny život, naša ilúzia, naša ilúzia, čo nás izoluje, posielame emotikony, žijeme bez dotykov, všetko je na webe.. nie, všetko je na tebe!
Ref.:
Vypni to a ži! Chytený v sociálnej sieti. Svetlá už zhasli, no displej svieti, chytený v sociálnej sieti. Čakáš, kedy konečne už odpovie ti, chytený v sociálnej sieti. Máme sociálne diéty, sme zamotaní v sociálnej sieti. Celý život online a stále sliedi, chytený v sociálnej sieti. Svetlá už zhasli, no displej svieti, chytený v sociálnej sieti. Čakáš, kedy konečne už odpovie ti, chytený v sociálnej sieti. Máme sociálne diéty, sme zamotaní v sociálnej sieti.
Vypni to a ži!
Nice, starký, stopni bicie na chvíľu. Chcem ešte povedať jednu vec, ešte jednu poslednú vec. Všetko to živé nám dala Gaia. Všetko to živé nám dala Gaia. Všetko to živé nám dala naša zem. Všetko to živé nám dala Gaia. A my sme k tomu pridali len silikón a kvôli tomu vzdali sme sa raja?! Koľko stojí strom, ha?! Milión?! A koľko stojí more, ha! Trilión?! Koľko stojí kus tohto raja?! Ja osobne neuznávam silikón, pridaj sa aj ty a už sme dvaja, a nahovor aj brata a sme traja, a jedného dňa bude nás milión, a spravíme, čo zaslúži si Gaia, a postavíme živé na ten silikón. Všetko to živé nám dala Gaia. Všetko to živé nám dala Gaia. Všetko to živé nám dala naša zem, skúsme si to vážiť, už je načase!

Text pridala lulusik8

Text opravila lulusik8

Video přidal thomass1996

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.