Playlisty Pokec
Reklama

Prvý koncert prod.Ján Lednický - text

playlist Playlist

Ukaž píseň na Facebook

Piešťany!
Poj!
RYTMUS & EGO:
Pome oživiť Mŕtve more, pokecať si s Tichým oceánom,
pome dokázať nemožné, že je možné áno.
Prisahám, že nezabudnem na to ani zajtra ráno,
dokážem, že nemožné je možné, tomu ver, že áno.
Dokážem, že nemožné je možné, tomu ver, že áno.
Dokážem, že nemožné je možné, tomu ver, že áno.
Dokážem, že nemožné je možné, tomu ver, že áno.
Dokážem tomu ver.
EGO:
Prvé stretnutie s Rytmusom si pamätám jak keby bolo včera, boli sme na Váhu - to je taká rieka tuto v Piešťanoch kúpať sa, ja som bol s Anysom homeboy, s DJom našim, a zrazu došiel čávo na bicykli. A došiel a povedal, že on je Patrik Metamorfolord, už vtedy si neviem, či si vtedy hovoril Rytmus, to si nepamätám. A že hľadá DJa, vieš, že chce urobiť jako nejakú show. Tak sme sa stretli večer, a sme sa dohodli. Ja som s tým ani jako nič nemal v podstate, ja som sa tam nejako nanominoval, čo jako som asi dobre spravil v konečnom dôsledku...
RYTMUS:
Prišiel som k Aneškovi, ukázal mi jugglingy, skreče, a svoje schopnosti. A bol tam aj Ego, Ego mi zarapoval a bol som v piči z neho, že proste som videl v ňom talent.
EGO:
Stretli sme sa u Anysa doma. Mal tam gramofóny, on už vtedy scratchoval. On bol dosť dobrý, taký technický týpek, a Anys zaskrečovL a ja som jakože zarapoval, a Paťo povedal, že tak spravíme skupinu.
RYTMUS:
Tak sme nacvičili normálne takú 40 minútovú show. Lebo do vtedy na Slovensku boli tie vystúpenie strašne detské - vieš, úplne, že došli tam najebaní, alebo sfetovaní. Ja už som to mal presne v hlave, že jak to má vyzerať, pretože je to o tom, aby to bola show.
EGO:
Do týždňa sme nacvičili show a zajebali prvý koncert...

Text pridala Kristina123

Text opravil xarc

Video přidala Kristina123

Reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.