Pokec Playlisty
Reklama

KKompromis - texty

Texty piesní

texty piesní

Hudobná skupina KOMPROMIS vznikla v roku 2003 ako výsledok dlhodobého zanietenia a lásky k hudbe a spevu.

Po niekoľkoročnom spoločnom účinkovaní v miestnom cirkevnom zbore a folklórnom súbore v obci Lednica sa prirodzeným spôsobom zrealizovala myšlienka sformovať vlastnú hudobnú sk...
upinu. V snahe vytvoriť konkurencieschopnú zostavu a pritom sa nevzdialiť od našej vlastnej predstavy o hudobnom smerovaní, bolo potrebné robiť občas aj kompromisy, a preto sme skupinu nazvali "KOMPROMIS".

V repertoári hudobnej skupiny KOMPROMIS sa nachádzajú krásne ludové piesne, pomalé skladby a aj stále živé evergreeny. Máme aj svoju vlastnú hudobnú tvorbu a do piesní, ktoré interpretujeme, vkladáme vždy kus svojho srdca.
Tvoria ju členovia: Miloš Slemenský (spev, klávesové nástroje, akordeón), Peter Gereg (spev) a Anton Martinák (dychové nástroje).
  ZOBRAZIŤ VIAC

Nezaradené piesne     Video Preklad Karaoke Zobrazené


Správcom interpreta Kompromis je flover01234; . Ak objavíš, že je tu niečo nesprávne, tak napíš správcovia.
Pokiaľ sa chceš stať tiež správcom, tak pošli žiadosť o správcovstvo Texty piesní, preklady a videoklipy sú vkladané registrovanými užívateľmi.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.