Playlisty Akcie
Reklama

Ja som funky - text

playlist Playlist

Ukáž pieseň na Facebook

(Vazeny posluchaci radia Gitano Records, aj ked je vonku zima, my vas momentalne zahrejeme letnou peckou od Igora Kmeta, Ja som funky)
/Ja si zijem funky, uuuu, uuuu, tancuj somnou funky, uuu, uuu/
Celý život vo mne drieme zviera, no dnes vyjde do ulíc, tá hudba hrá dnes pre mňa, tak ukáž mi ten sexappeal, keď som vonku tancujem a spievam, stále vrážam do ludí,, tak poďme tancuj pre mňa, nech ťa unáša ten štýl..
Nežijem podla pravidel nehladim na to čo mi kto rozkáže, ak si to ešte nevidel, tak sa pozri na mňa..
Ref.: Ja si žijem funky, ja som funky, tancuj somnou funky, ja som funky, ja si žijem funky, ja som funky, tancuj somnou funky, ja som funky.
Ty už vieš ž čo sa vo mne skrýva, dneska sa to prebudí. Tá hudba so mnou splýva, len žena správne naladí..
Nežijem podla pravidiel, nehladím nato čo mi kto rozkáťe, ak si to ešte nevidel,tak sa pozri namňa..
Ref.: Ja si žijem funky, ja som funky, tancuj somnou funky, ja som funky, ja si žijem funky, ja som funky, tancuj somnou funky, ja som funky. (2x)
Ja som funky, ty si funky, ja som funky, ty si funky, ja som funky, ty si funky, ja som funky, ty si funky. (2x)
Ooo

Nežijem podla pravidel nehladim na to čo mi kto rozkáže, ak si to ešte nevidel, tak sa pozri na mňa.. Ja si žijem funky, ja som funky, tancuj somnou funky, ja som funky, ja si žijem funky, ja som funky, tancuj somnou funky, ja som funky.

Text pridala Megg77

Text opravila Barbor12

Video přidala Megg77

Reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.