Pokec Playlisty
Reklama

KKing Shaolin - texty

king-shaolin-475614.jpg
Texty piesní

texty piesní


King Shaolin je kapela pochádzajúca z Bratislavy a jej zakladateľom je spevák a producent Dominik Štofko. King Shaolin vznikol v lete roku 2011 keď Dominik nahral album "Road To The Machiavelli Valley". Neskôr sa k nemu pripojil jeho dlhoročný spoluhráč, basgitarista Norbert...
Neuschl, s ktorým už predtým pôsobil v kapele We Want Jam. Na jeseň roku 2011 kapela nabrala finálnu formu príchodom gitaristu Michala „Mustafu“ Nováka a bubeníka Michala Uličného. King Shaolin vydal 15.12.2012 svoj debutový album "Road to the Machiavelli Valley" krst sa uskutočnil 21.3.2013 v NuSpirit Clube v Bratislave. Krst debutového Cd odštartoval zároveň slovenské RTMV turné, ktoré malo 13 zastávok. Prvý singel "Never Knows" sa dostal do dennej hranosti MTV a MUSIQ 1 TV, a tiež slovenských rádií. Všetky videoklip kapely sú v dennej hranosti hudobnej televízie MUSIQ 1.
  ZOBRAZIŤ VIAC

Nezaradené piesne     Video Preklad Karaoke Zobrazené
Mountain video   350
    Video Preklad Karaoke Zobrazené
Waiting video 345
Prehrať celý album
Friend (2014)
    Video Preklad Karaoke Zobrazené
Friend video 108
Friend video 1 572
Prehrať celý album


Správcom interpreta King Shaolin je doniga; . Ak objavíš, že je tu niečo nesprávne, tak napíš správcovia.
Pokiaľ sa chceš stať tiež správcom, tak pošli žiadosť o správcovstvo Texty piesní, preklady a videoklipy sú vkladané registrovanými užívateľmi.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.