Playlisty Akcie
Reklama

Užívam si to - text

playlist Playlist karaoke Karaoke
Jediné, čo mám, je hudba, ktorú hrám, jediné, čo chcel som, ju dostať k vám a dnes vám hrá, ja užívam si to.. jediné, čo mal som, bol detský plán, dokázať všetkým, že na to mám a s úsmevom na perách dnes užívam si to..
Častokrát po nociach sám doma zavretý s hudbou, v dobrom aj v zlom, spolu na veky, premieňam myšlienky, mením ich na vety a presviedčam o svojej pravde práve tých, ktorí nechcú veriť, že to fakt za to stojí.. že ten plameň tam vo mne fakt horí a že nie som len kvapka v mori, ale že som ten, ktorý to more tvorí.. sorry, ale nedôvera od blízkych bolí, tam, kde ste mali byť vtedy ste neboli a to je dôvod, prečo dnes nedovolím, aby ste stáli so mnou tam, kde teraz stojím.. ma nechajte si uznanie a opory, čo bolelo - prebolelo, dvere už neotvorím.. chcete byť pri tom, no nemáte stáť pri kom a ja mám, čo som chcel a užívam si to..
Užívam si to bez pocitu viny, užívam si to - výsledok driny, od západu cez stred po ďaleký východ, spoločne po kluboch ničíme ticho a užívam si to.. tie prekážky, ktoré nás pokaždé posunú o pár stôp hore, každý zlý jazyk je dôkazom výhry, rok 2012 a vlajky sa dvihli..
Ja nie som taký, akého by si chcel ma, viem to, to čo ti chutilo ti nehrám, dnes radíš nové vety k mojim prehrám a pýtaš sa, prečo ten kabát prezliekam.. nejde o tých pár zarobených stoviek a sláva.. Slovensko je malé na ňu, to viem.. nech si každý sám na otázku odpovie, či chce začať s hovnom a skončit v kope hovien, ja ne, potrebujem rásť a ísť vpred.. a v zmene, ktorú nechápeš som našiel odpoveď na to, kto som, kam patrím a kde je moje miesto, a ktorá z tých ciest vedie za tou mojou hviezdou, a za tým, čo robím, si stojím, a stoja za mnou mnohí, fakty sú dôkazom mojím, prepáč, ak som sklamal, je to mojim zvykom, no úsmev mi nevezmeš, ja užívam si to..
Užívam si to bez pocitu viny, užívam si to - výsledok driny, od západu cez stred po ďaleký východ, spoločne po kluboch ničíme ticho a užívam si to, tie prekážky, ktoré nás pokaždé posunú o pár stôp hore, každý zlý jazyk je dôkazom výhry, rok 2012 a vlajky sa dvihli..
Jediné, čo mám, hudba, ktorú hrám, jediné, čo chcel som, ju dostať k vám a dnes vám hrá, ja užívam si to.. jediné, čo mal som, bol detský plán, dokázať všetkým, že na to mám a s úsmevom na perách dnes užívam si to.. (užívam si to, dnes užívam si to, užívam si to..)

Text pridal BugiTheFatal

Text opravil Biro

Videa přidali BugiTheFatal, lubka13

Reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.