Playlisty Pokec
Reklama

Trojuholník ft. Predstawa - text

playlist Playlist

Ukáž pieseň na Facebook

Predstawa:Každý deň dúfam, že si ma všimneš, každý deň dúfam, že skončíš pri mne, odpútaš puto čo ťa drží pri nej, každý deň modlím sa zúfam a žijem pre jedno ahoj a pre jeden bozk ,pre jeden dotyk a pre jednu noc a pri tom viem, že vždy ideš za ňou, prezvoní ,utekáš ja nemám nárok..
Plačem ,keď nevidíš ,milujem necítiš, život je neistý myslím, že nemyslíš, keď robíš nezmysli, nechce ťa, nechaj ju , otváram náruč a všetko ti odpustím , preklínam city ,kašlem na iných, viem, že príde deň, keď budeš jej sýty, pobežíš za mnou a budeš si istý, že chceš len mňa...
Už od prvej chvíle z teba neviem spustiť oči ,odkedy sme sa my stretli za druhou sa neotočím a ty za inou, za inou, posielaš ma za inou ,no ja stále dúfam živím sa predstavou naivnou v noci nespím píšem básne cez deň k tebe nosím kvety snívam o tom, že raz prídeš a spojíme naše svety, vravíš mi že nechceš ma je v tom niekto iný, preto pálim tvoje fotky ale zaspávam zas pri nich..
Kali:Chce ma iná ale ja chcem teba za teba by som sa peklu predal , to čo mi treba ty mi už nedáš preto nasadám a šlapem na pedál , láska je veda ,vedcu zo seba chcel som spraviť, ale sa to nedá, teraz len dúfať a veriť a snažiť sa ,aby som sa zas neoj*bal.
Zabúda sa ťažko v hlave mám otázky, vety ,prečo zamiloval som sa iba ja a ne ty, čo má on a nemám ja ,že som musel ostať až tretí a prečo neviem ľúbiť tú ktorá chce mať so mnou deti..
Predstawa:Ten oheň páli ja viem, že s nami to nie je ako má byť ,musím isť , ty musíš ísť, ten trojuholník známy má ostré hrany, tak sme sa báli ,musím isť , ty musíš ísť...
Neviem jak dlho ešte mám čakať , snažím sa nemyslieť na teba, chodím von s iným ,nie je to láska, trojuholník nás dvoch, nechá nás plakať ,nechaj ma ísť ,v očiach mám jeho, nie si to ty, neber mi sny, nie si ten zlý ,ja som tá zlá, prosím ťa pokús sa pochopiť mňa, tak ako ma ľúbiš, ľúbim ja jeho ,chceš mi dať lásku ,ja mu dám všetko, chcem byť len s ním, prežiť ten film ,prestávam, nedýcham ,keď som tam s ním, teraz už viem ,je ten pravý ,zabudni na mňa všetko sa spraví ,odchádzam za ním, chvíľa za chvíľou ,stojím pred dverami ,zvonček už zvoní, počujem hlasy ,klopem mu silou ,otvorí dvere a on, on je tam s inou...
Nechaj ma ísť, nechaj ma tak, už prestávam dúfať, že budeme pár , ja chcem byť s iným, teba chce iná ,počkám si na teba ,musím byť silná ,prestávam veriť, že príde zmena , skús na mňa zabudnúť ,vymeň tie mená ,ja chcem tvoj dotyk, ja chcem tvoj bozk ,ja nie som tvoja ,pálim ten most.
Ten oheň páli ja viem, že s nami to nie je ako má byť ,musím isť , ty musíš ísť, ten trojuholník známy má ostré hrany ,tak sme sa báli, musím isť , ty musíš ísť ....

Text pridal Kimi355

Text opravila nyuszi

Video přidal Eiby

Reklama
Reklama

KaraokeTexty.sk na Facebooku

Nezaradené do albumu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.