Playlisty Pokec
Reklama

Sú dni ft. Slipo - text

playlist Playlist karaoke Karaoke

Ukaž píseň na Facebook

Ne nemám depky, len chvílu chcem mať všetkých Ďaleko od seba, tak ma nechaj letieť z klietky, som taký ak predtým a viacej nepoviem ti a nestaraj sa neotravuj s tam tým a s hentým
Sú dni ked sa uzatvaram, nechuti mi strava. Iba ciga iba kava iba zla životospráva, neviem či do prava - lava, hlava mimo zaostava. To sa stava, ked mam dni kedy sa s nikým nerozprávam.
Telefon vyzvania z rana hned, no dneska to nedavam.Je jedno či Tána,Dana,Hana. Lubna Panna na mna neplatí žiadna správa fotka jak si to rozdáva sama z dildom.Ani pravá dáma čo sa chce len porozprávat,YES!
Proste su dni ked som tak mimo že,by sa patrilo aby sa zapilo to jak som nakrivo,nič ma netrápi a netrápilo.Budem piť na život,Ne na depky to by ma zabilo,YES!Proste su dni ako dnes,som jak zatúlany pes, Chodím cez mesto bez toho že by som chcel jesť.V hlave stres ktorý mi chce mysel zjesť.TAK MA NECHAJ SA UNIESŤ! (proste sú také dni)
Ne nemam depky, len chvilu chcem mat všetkých daleko od seba, tak ma nechaj letiet z klietky, som taky ak predtym a viacej nepoviem ti a nestaraj sa neotravuj s tamtym a s hentym.
Sú dni, kedy nemám chuť ja na nikoho.Pohodovo relaxovat nepovedať ani slovo,nerozmýšlat ako bude,nehodnotiť ako bolo.tak mal Boro,Nedvihal ten telefon príliš skoro.Len tak jazdím autom vychutnávam muziku. Na to nemam praktiku tie dni plné krásy sú,Naša cerba hudbu tak jak to mam vo zvyku,Sám sebou to fakty sú. TAK SI TO NEKOMPLIKUJ, ŽI !
Nech si kazdý čo chce porozpráva,U mna stála rovnováha.To je moja jasná správa,Preto sa mi dobre stáva.Preto sa mi dobre spáva,Žiadna dráma,Pokoj v duši. Sám sebe si robím pána netreba mi depresie. Stále sa mi dobre žije,Selekcie ked som sám,Pravý stávat mimo zmyje . Poznáš svet a vieš aký je není iba plný hien STÁLE PLATÝ posilný ťa len to čo ta nezabije!
Ne nemam depky, len chvilu chcem mať všetkých daleko od seba, tak ma nechaj letiet z klietky, som taky ak predtym a viacej nepoviem ti a nestaraj sa neotravuj s tamtym a s hentym.(2x)
(aha tak tak) SLIPO KALI POVEDALI NA ROVINU VŽDYCKY JAK SA VECI MALI (tak) (proste su take dni)

Text pridal ofF_StaRs

Text opravila kali_Fans

Video přidala ShawnCZek

Reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.