Playlisty Pokec
Reklama

Kam zmizli ft. Lubeck - text

playlist Playlist

Ukaž píseň na Facebook

Lubeck: Yeau.. vstupujem do sveta,nedá mi sa nespýtať,kam pobrali sa osoby,ktorých sa pýcha netýka,márne sa už obzerám,balím ich do kovera,pohľad na zhúlenú tvár je pre druhého odmena. Kraľuje a panuje tu dôverná nedôvera,strácam slová,ťažko hltám,nevím čo mám povedať.
Som svedek toho ,čo tu nebolo doteraz,keď ochota a pomoc bola do jamy zhodzená,že je to tu nefér,mi nemusíš už hovoriť,vždycky sa nájde niekto čo si robí vácej, povolí a dovolí si potál,pokál seba neohrozí. Potopí sa každý kameň,keď ho hádžeš do vody,spravodlivo hodnocíš,no vždy je to pokaždé,že ten kto víno pije,iným vodu rozkáže . Ak to nechápeš teraz,tak pochopíš to potom,že život je bez dozoru,ne jak za školským plotom.
/refrén/ Kali:
Kam zmizlo to čo nás spája? Kde človek dnes nájde kus raja? Kto si tú nenávisť a zlobu najal? Prečo to ľudia medzi sebou taja?
Kam zmizlo to čo nás spája? Kde človek dnes nájde kus raja? Kto si tú nenávisť a zlobu najal? Prečo to ľudia medzi sebou taja?
Kali: Svet sa mení,veľa ústretových dnes už neni,ochota a pomoc ľudom neni,dosud sa necení. Veriť neni komu, aj to málo dobra v zlo sa zmení,máloktorí majú snahu s pokorou sa ženiť. Kam zmizli kamáráti,neviem kam zmizli,neviem kam schovať sa mám,aby ma psi nedohrýzli.
Polka stratila sa ,iní chovajú sa ako fízli,vymýšľajú veci ,ktoré nestali sa ,to ma trýzni. Kam zmizla čistá láska,povedz kam,vypočítavosť ju nahradila,cit je iba klam,iba klam,ktorý zmizne ,ostaneš sklamaný sám. Ty si roky budoval,ale pre ňu to bol plán. Pokoj,kľud stratil sa,stres je na javisku,stále vácej ľudia podiehajú risku kvôli zisku,miznú putá medzi ľuďmi,vyrastá miesto nich stena ,a ochotu ju zničiť už nikto skoro nemá.
/refrén/ Kali:
Kam zmizlo to ,čo nás spája? Kde človek dnes nájde kus raja?
Kto si tú nenávisť a zlobu najal? Prečo to ľudia medzi sebou taja?
Kam zmizlo to,čo nás spája? Kde človek dnes nájde kus raja?
Kto si tú nenávisť a zlobu najal? Prečo to ľudia medzi sebou taja?

Text pridal Eiby

Text opravila nyuszi

Video přidal Eiby

Reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.