Pokec Playlisty
Reklama

KK-much - texty

k-much-551631.jpg
Texty piesní

texty piesní

K-Much, známi aj pod ďalším názvom Snakehead, debutovali ako päťčlenná chlapčenská skupina. Chlapci spadajú pod spoločnosť Chrome Entertainment, ktorá zastupuje aj obľúbenú dievčenskú skupinu Crayon Pop, s ktorou majú chlapci veľmi dobré vzťahy.

Skupina pôvodne pozostávala z piatic...
h členov, ktorými boli maknae Ato, rapper G-low, charizmatický leader Rocky, známy aj ako Loki (bývalý člen), hlavný vokalista Kiu a v neposlednom rade kráľ úsmevov BurnUs.

Už pred oficiálnym oznámením debutu sa o novej skupine pod Chrome Entertainment začalo hovoriť a to hlavne v spojení so skupinou Crayon Pop. Po prvýkrát sa zmienka, o nich, objavila v októbri roku 2013. Okrem toho chlapci uskutočnili aj niekoľko stretnutí s fanúšikmi.

Dňa 7. januára chlapci vydali hudobné video debutovej skladby Don′t Know, ktorá sa nachádza na ich prvom mini albume Beyond the Ocean, ktorý obsahuje spolu tri piesne. Album vyšiel v ten istý deň.

Na konci roku 2014 Rocky opustil skupinu, aby sa mohol venovať hereckej kariére a K-Much teda naďalej zostávajú ako štyria. Vo februári 2015 sa začalo hovoriť o comebacku a 17. februára chlapci vydali singel a MV December 24, v ktorom si zahrala bývalá členka Hello Venus, Yoo Ara. Yoo Ara tiež si zahrala i v MV Fish in a Bowl, ktorý vydali 6. marca.
  ZOBRAZIŤ VIAC

    Video Preklad Karaoke Zobrazené
    Video Preklad Karaoke Zobrazené
    Video Preklad Karaoke Zobrazené
    Video Preklad Karaoke Zobrazené


K-much ešte nemá žiadneho správcu. Ak sa ním chceš stať, tak napíš. Správca môže zaraďovať piesne do albumov a robiť tu poriadok. Texty piesní, preklady a videoklipy sú vkladané registrovanými užívateľmi.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.