Playlisty Pokec
Reklama
playlist Playlist
Šegi: Darmo hovorí sa, že ten kto hľadá raz nájde, pokiaľ nevieš jak na to, je to asi beznádej, ale jak na to? nezáleží, či si jak ryba, alebo ležíš bezvládne, či žiješ v moci a či bezbrane, so zbraňou, bez zbrane, či si na tom bezradne, či s či bez, no šťastie je riadne prefíkané, nedá sa mu rozkazovať, je poriadne, ne podradené, usudzuje po pravde, nehá ťa ísť po nohách i po brade, povláči ťa po kanáloch i po hrade..aby stálo za tebou nemusíš byť v prvom ani v druhom rade, nečakaj na losované poradie! hľadaj v tom čo máš a v tom čo si, i keď v koncoch si, veď kto ho má nájsť ked né ty, no ja ne...
DedyFly: Que le son se fasse, évitons que les liens s´brisent x dédicace, d.o.c. still dans l´son qui m´inspire 67 mec tu parles d´une chance, niveau scéne secm y a meme pas un bar qui s´lance, donc on s´barre, on scande notre rap autre part, toujours se battre pour le doigt aux stars on s´terre dans nos cases, clima t froid donc on reste austéres dans nos phases, mais fidéles aux fréres dans nos phrases, tu voyais ca comment x? comme eux, nous dominant les charts, dans les bacs et que le temps s´fixe, non notre blaze né dans une cave cb, nostra, on l´rap le soir au troisiéme étage et quand l´equipe se croise, que l´splif te naze DJ tek sorts le piste et l´mic, pendant qu´d´autres se fight..ma musique s´evade 6.7 DedyFly.
Dena: Nenarodil som sa, aby som šťastie mal, iba aby som bral, iba aby som bol král, iba..už od malička vedel som, že šťastie je vrtkavé a zriedkavé je, predel medzi skutočnosťou neni iba jeden, vedel som že ich je viac, že moj život neni palác a moj tatko neni pajác s poslaneckým platom, ale tatko moj je chlapom s matkou mojou, celou rodinou a kamarátmi skutočnými sú opornou látkou mojou, tam je šťastie moje, tak jako písať rýmy svoje, tak to je šťastie, ktoré spolu s nostra famíliou, Moral a Zero jak úrodné pole orem.
Logan: Dans ma life les choix k´j´avais a faire j´esquivais tout l´temps, resultant trop d´meues trop d´plan trop d´stress toujours pas l´temps de trouver l´bon creneau, qui ramene des francs légalement, c´est c´que j´m´efforce á faire pour calmer maman, mais bon si j´continue comme ca j´tiendrai pas longtemps j´ai pas l´choixj´veux pas perdre mon temps derriére une porte pour sortir faut mettre le voyant, j´ai trop les nerfs on dirat pas qu´la chance, m´attende au tournant, pourtant que ce soit les keufs, les tetes, les mc´s ki, m´attendet au fond du poste, au coin d´la rue, au fond d´la scéne, personne m´assaine le coup de grace si on m´demande j´viens d´strass, j´vais la on ca m´arange des que ca m´saoule j´me casse de strasbourg en slovaquie pas moyen de vesqui, on est lá et ca te tourmente á vie, te plaint pas y a des tchailles que connaissent les tournantes a vie, tés pas content tu vas te taper du logan á vie.
Bacil: Každý si je strojcom svojho šťastia, podľa toho ako žiješ sa ti naspeť vracia, aj keď niekedy máš pocit, že sa ti odvracia, chrbtom sa obracia, zosype sa ako domček z karát, tvojho šťastia detonácia, prichádza frustrácia, pýtaš sa: prečo ja? prečo na mňa sadá smola moja? lebo závidíš, nenávidíš, zožiera ťa negatívna energia, nikdy nebudeš mať ty pokoja..šťastie nehladaj ani za peniazmi, často ten čo ich má moc je nešťastný a ten čo ich má málo zas dobre spí, buď šťastný že máš čo jesť, kde bývať a že si zdravý, vela ľudí na zemi nemá toľko šťastia koľko ho máš ty, preto hladaj svoje stratené duševné hodnoty raz sa ti to zhodnotí, život bude hodnotný a svoje šťastie nájdeš ty, tam nájdeš ty!

Text pridal REZA

Reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.