Playlisty Pokec
Reklama
playlist Playlist
Nadišiel čas D.M., dnes Dena prednes, tá časť eNeS, album jak pesť na oko, Drvivá menšina po rokoch, pametáš? Zase tu, né dolu, bratstvo, nikdy zrada, triáda, kamarátstvo, spoločné znaky na chrbtoch navždy, naveky, roky utiekli, furt spolu, nezastavitelní, nezastavujúci, s dobou idúci, né nemohúci, my po správnom smere dereme sa s nami nelúčte sa, ďalej ide sa, cestou, ktorou vydali sa tí traja, čo nebáli sa, spolu hlavy dali, aby vypočítali na ktorú cestu sa vybrať tam sa dali, nezutekali, dobre vybrali si, kedysi idúci po ceste, kde uz jakýsi naskakujú, no idúc svojou cestou nevyskakujúc, idúc tade, kade je už dnes módne je ísť, ne prísť, jak my sme prišli, preto hrýzť, aby ste videli to, tak jakí sme? Jakí sme, takí smer vybrali si na úver a splatili ho, ne stratili ho ani neutratili ho, zúročili ho a s úrokom vrátili ho tam, kam, dakam, na ten smer, kde ja makám preň a dnes už ludí lákam sem a to preň..
Drvivá menšina, 13 písmen, 3 mená, polka názvu tak isto jak Lúza 4 písmená, naisto žiadna zmena, zaisto, ale snaha naša isto riadna premenená, eNeS album Reč naša, nesklamaná dovera vaša, né ako v P.N. ale teraz D.M. smena, na trio ako vtedy v Mexiku premenená, silnejšia tak, jak švajčiarska zlatom krytá mena, vo vendete rýchlejšia jak ručná, stručná, kličkova výmena, kapela zapálená, tradičná známka rokmi overená, všetkými ktorí idú s nami ďalej dokorán náruč stále otvorená, skupina špecialistov novou misiou poverená, krok po kroku, správnym smerom až do konca dovedená, práca dobre prevedená, Šegi, Dena a ja, stále spolu traja, na východ od raja, záujmy slovenskej večšiny aj národnostnej menšiny tu hája, koláč všetkým poctivo rovnakým dielom krája, je blízko k ľuďom, tak jak atrament je blízky s perom, D.M. znak na tele ako ornament ozdobným písmenom, krvou podpísaný testament, Názov stavby na hrad! Veľmi silný parlament..
Že nasledujeme smer správny, prenasledujeme ten dávny smer, ktorý dá mi čo chce, a čo chcem dal mi, to chcem, vedz, že nekokcem ja a od smeru, no ne kokot chcem a ešte, že by som sa potkol, toto som podotkol a možnosť túto som tým odkopol a netrebal mi na to ani protokol, veď držím ho vlastne, drží ma jasne, drží nás jasné a nebudem prvý ani posledný z vás, ktorý stavia kade ide chodník posvetný náš, to sa nás týka, tak jako nás, tak aj vás sa týka, ,,že chalani?“ veď silu máme ako motyka, no praktika naša je, že opijeme vás jako opije nás mastika, to taktika naša je že? No ale všetkému je na vine smer správny ne klasika, ale kalamita, vedz, že to není banalita, tu na podií prial nám a na ódy nech stále len vietor vial nám, nech vážime si čo uváži nám, ty i keby roky vážil si, nikdy to tam nevyvážiš nám, my zvážili sme kade ďalej a tak smerom hore po kaskáde, tade ďalej, veď aj tuto je ten dokaz z tade, tak je že hej.

Text pridal REZA

Reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.