Playlisty Pokec
Reklama
playlist Playlist
Bacil: Som kto som, mám svoju vieru, že som veru chytil sa správneho smeru, cestou mieru, mám vo všetkom mieru, stále verný peru a papieru, ešte stále nejsom vhodný ja do zberu, aj keď netvrdím, že chcem do sveta vykopať ja dieru, nepatrím k tým, čo sa cez mŕtvoly derú, jebem politiku, nejsom privŕžencom ANO a ani Smeru, radšej pustím si A.M.O. jak operu, pošlem do piče tých, čo ma serú, čo intrigy z huby derú, neriadim sa horoskopmi ani nedám na poveru, nedokážem odpustiť neveru, no chcem pomilovať Veru Wissterovú, natočiť to na kameru Táslerovu, ja chcem zísť do najhlbšieho dolu a výjsť na najvyššiu horu, no že niečo chcem, neznamená, že to aj za každú cenu dosiahnem, aj keď spadnem, prehrajem, vždy postavím sa, oprášim sa, a ďalej idem, no tak kto som?! Som kto som!!!
Šegi: Som kto som ja, keď niesom bossom ja, veď poslanie mi neni žrebované losom, ale je zverbované, i verbom venované ti, nezoťaté kosou, bo hlas ide tak trochu nosom mi, aj to určuje, že to som ja a to ty si, kto ty si? Ako, aký som a aký si, ľahko vraví sa mi o sebe, jak o tebe, že za kým si a s akým si svedomím, vedomím medovým, či s opačným si pohľadom ľadovým, hladovým k iným, netaktný si, nevieš kam máš, a nevieš kto si, a to ja hej, spolu s P-13 ukazujeme, že kto sme, no tak nešetri nás záujmu tvojho, skorej zvetri nás, keď vetry vanú na teba, ja slová že kto som nešetrím, neschovávam sa za teba ani teraz, ani predtým neraz, ja stojím pred tým, a spĺňam svoje poslanie, tak to som..
REFRÉN: Som kto som, viem kde sú moje priority, neodchádzam preto s dlhým nosom, som poslom, som, viem čo som, že narodil som sa, idem svojou cestou, spĺňam svoje poslanie, to som, som kto som..
Molodoy: ...
DannyB: ...
Dena: Ja som ten, čo vo svojej prospech hrá, krach nemá rád, nechce sa nechať ojebať, on vyhrávať chce a né prehrávať, chce mať to, čo patrí mu, plnou hrsťou brať, čo mu dať chcú, vela mať, vela dať, na prekážky vela srať, vela na kokotov jebať, nebáť, zlo vstrebať to, a preto mám zásady, čo trvám na nich, priority čo poskladal som život na nich, bratov, rodinu, čo položím ruku do ohňa za nich..tak toto jak motto mám a preto takto hrám, jak s Danom, povedal mi on, ja stále furt v kuse chrám stavám si, ja som ten, čo sen napĺňa si, žije život zodpovedne, ale k tomu aj užíva si krásy, vychutnáva si, keď vie, že može ísť ďalej, ide, keď né pozor dá si, tam kde má stop dať, dá si, dodržiava to, čo hlási, som kto som, som, kto som..
REFRÉN: Som kto som, viem kde sú moje priority, neodchádzam preto s dlhým nosom, som poslom, som, viem čo som, že narodil som sa, idem svojou cestou, spĺňam svoje poslanie, to som, som kto som..

Text pridal REZA

Reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.