Playlisty Pokec
Reklama
playlist Playlist

Ukaž píseň na Facebook

Dena: Že idem po ulici a mladí chalani si hovoria. "Hen, to je Dena!", s tým som do toho nešiel, no ale čo už zmena, moja hlava furt nezmenená, tak to cháp, to pochop, ja odchod si nedávam, píšem texty, repujem novým generáciám už predávam po rokoch tovar, ktorý už dávam pre tých, čo vedia ho pochopiť, no ja jebem tých, ktorí vedia riť, vy nesnažte sa pochopiť ma, lebo ja som tu ten, ktorý má s úžasom ten dar, že hip-hop našiel ma jak radar a som pri budovaní jak eNeS tú cestu cez budovy budoval - 100 zo 100 bodov furt zabodoval, no ešte ďaleko pred tým, jak moj rým menený, nezmenený nevychádzal von z domov, jebal som ja celú slávu, zabával som plnú sálu - mladých, starších, roznu škálu..nikto nevedel a podobne nič nevidel - to jak DM v kulturákoch, na pódiu snov a podklady prehrávané kazetou, zostrojené predpotopnou technikou, to ver, tomu ver, že z domu Šegiho album, zakázané ovocie už hrá na kazete a vy sami viete, tí čo v tejto dobe už s nami, no táto doba už za nami, no ale čo tí, ktorí ešte nevedeli jak naše zapálenie silno horí - jak zápalka, ktorú škrtneš - nikdy nedohorí, ale horí furt, hen horí furt v kuse, potom situácia sa zrazu, ale razom rotuje, stretávame sa s chalanmi, ktorým rovnaká krv v žilách rotuje im, a to tu je - to čo tu je? eNeS tu je, jak tu je silné cudzie územie 99 podzemie vykrikujeme tak ako včely pilné, snažíme sa predrať, drať ukázať a vždy hrať, no teraz už ukázali sme čo v nás je, DM ako dokaz hroznej doby to v nás je.
REFRÉN: Čo v nás je, to v nás je, to čo vo vás viazne, tak to v nás pre vás je, tak to nepopri, že pre vás to tu je, jak tu je, silné už né 99 podzemie, ale furt včely pilné sme..tak to nepopri, že..
Šegi: Že čo v nás je, to, čo v nás neviazne..všetko to takto pre vás znie, prevažne už dosť odvážne, už moc nezdá sa mi obzvlášť, že dávate mi rany pod pás, a čo som iný od vás? veď takto to nevznikalo! kopa z vás vie, ako to prenikalo, a tá druhá, tej tak ako to uniklo, uniká a aj unikalo a nemali by posudzovať, že čo v nás je, ja sám nezačal som to odsudzovať, druhým slovám odcudzovať, v to nikdy nebola núdza a nič som nemusel od prachu opucovať, a slová ako: nechaj to tak! akože jak? nenechaj to tak! mi ukázali, že nechcem výzor mať ako pako, veď hroznej doby som sa nelakol, DM v sieti zla ostala a neutiekla, do iných vod nepretiekla a nenariekala: do eNeS bratstva svojou pevnou sieťou sa vplietla a že vybereme sa druhou stranou, na to nenamietala a ďalej plietla, stále večšiu a večšiu ju za sebou vliekla, všade kam vlietla, ver, že nikdy by to, čo nechce neupiekla, vedz, že nikdy by to nedopustila, "Daj mi to" ďalšie elpe pustila s dojmom, že ne len to v nás je, no tak to nepopri že..
REFRÉN: Čo v nás je, to v nás je, to čo vo vás viazne, tak to v nás pre vás je, tak to nepopri, že pre vás to tu je, jak tu je, silné už né 99 podzemie, ale furt včely pilné sme..tak to nepopri, že..
Bacil: No tak nepopri, že.. to čo každý vie a ak náhodou nie, tak sa to teraz dozvie, naša hudba ulicou už dávno znie, a určite tak skoro brácho ver mi nedoznie, rokmi ako dobrý koňak zrie, nikdy nepovie ti nie, na koncerte to vždy v kotly vrie aj bez toho aby som kričal: Yeah, yeah, yeah! čo chce povedať, to aj na rovinu povie, no tak nepopri, že..načalo to demo zakázané ovocie..prvá spolupráca s Lúzou, Vec, Názov stavby je, potom petržalská časť eNeS - cudzie územie, v DK Lúky prvé slovenského repu podzemie, ďalej vo Vé klube prvý vynil tu je, nasleduje, večšina z tých čo tam vtedy hrali, dneska nerepuje, zrazu Názov stavby CD ep na vynile na svete je, hymna Štát ťa núti, ktorá sa ti nikdy v živote nepreje, reč naša nový vietor na scénu priveje, Čistý, Né produkt! - už nikto sa nesmeje, a teraz DéeM album novou energiou vás zaleje, nás zas dobrý pocit pri srdci zahreje, no tak nepopri, že to tu všetko dobrým smerom speje - eNeS vlajka nech nám nad hlavami raz a navždy veje, raz a navždy veje!
REFRÉN: Čo v nás je, to v nás je, to čo vo vás viazne, tak to v nás pre vás je, tak to nepopri, že pre vás to tu je, jak tu je, silné už né 99 podzemie, ale furt včely pilné sme..tak to nepopri, že..

Text pridal REZA

Video přidala zdenasva

Reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.