Playlisty Pokec
Reklama
playlist Playlist
Aha,Braa.Drvivá menšina sme tu zas.POME
Na pláži kde sú všetci všecky sexi hladité.Hráte so mnou letné hry opalené telá si tu hladité.Postavičky pekné riťky nehanbite sa tu nám ich ukázáť.Tak ukáž mi čo chceš daj mi.Po každý krát tvojimi pohybmi to dokáž mi.
Keď teplomer ukazuje 30 stupňov v tieni a ženy odhodia spadé vrchne diely kedy nastáva peklo na zemi vtedy v raji muži sme mi.Pri vode horúce telá , odhalené viacej ako vela.Na jazere cítim sa jak na bora bora.Estrogen testosteron volá ola olá.Stači ti chytro zvolá aby si si predstavil že jak vyzera holá.Od hora aj zdola žiadny chlap neodolá už neschladi ťa ani pepsi cola.To tak sexi bola.Že nezbadal si ani kedy odišla...Hmm...bracho smola no a veď dnes je ich tu tona
Viem vyzlečené oblečené do plaviek prezlečené otočené(ku nám).Postavičky jak lusk (tu ná).Opalené vyzívavé,vyzívaju to čo v telách nachádza sa (u nás).Keď do vody vchádzajú,nás zvádzajú predvádzajú čo majú na to vsadzajú.Natreté nuby a num lesk,(majú) šmrnc (majú) tu hru hrajú.S našimi očami vrtiac riťami špúliac perami krúžiac bokami.Majú nás v hrsti na to stačia sami.Motajú nám hlavy ako hlavolami.A mi sme s nich namotaný sme nevieme kde je smer sever očarený sme s ich čarov,slnka,tepla a darov čo darujú nam keď hrajú.Tie letné hry ukazujú nám čo majú všecko schopný sme spraviť pre ne.Preto zostáva im iba jedno a to tieto letné hry hrať.
Keď svieti slnko je viac než teplo účes svetlo odražajú sa na tele letmo veď je leto kde keď nie pri vode sa deje to (čo?).Keď vidím jak vychádza s vody viem len to nespusti zrak so stekajúcich kvapiek po tele.Beriem to.Ako vyzuáty chceš nech tak bere to (čo?) neprebere to.A myslím už len na to ako ťa berem do vody naspäť dlhši lak.Som šak veď chladím pudy potom idem tam späť spraviť transfer.No po celý čas buď v tranze jak na oáze to chcem to chcem veď zakladám na tej istej báze.Pomé Pomé.
Na pláži kde sú všetci všecky sexi hladité.Hráte so mnou letné hry opalené telá si tu hladité.Postavičky pekné riťky nehanbite sa tu nám ich ukázáť.Tak ukaž mi čo chceš daj mi.Po každý krát tvojimi pohybmi to dokáž mi.

Text pridal REZA

Reklama
Reklama

KaraokeTexty.sk na Facebooku

V centre diania

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.