Playlisty Pokec
Reklama

Dneska Každý Chce Žiť - text

playlist Playlist

Ukaž píseň na Facebook

Bacil: Dneska je deň dé, čas na párty s veľkým pé, Drvivá menšina je znovu v hre a spolu s nami všetci naši známy, dámy aj páni, chalani aj baby nejsme sami, a my, ne s prázdnymi rukami, ale s plnými flašami, aj keď zo začiatku moc do pitia nechce sa mi, no po pár drinkoch ide to už samo, za gramcami hrá mi za gram trávy dobrý známy Dj Robo, nemá konkurenciu, lepší snáď je už len fešák DJ Bobo - to potvrdí ti aj moj človek memo, že po pár deci fínskej vodky pije sa už hravo a ne málo, hej?
Dena: Ďalej ide sa už postojačky, posediačky, zo začiatku obzeračky - tuším, že druhý polliter pije sa už..
Bacil: Od stolu dvíhame zadky po pol litri ťažko namáhavo pospolu, na parkete hýbem sa do rytmu, nuž viditeľne najebano - mám smolu - už nerozoznám, či to spieva Dr.Alban alebo Albano, kámo vidím že mám zatiaľ dosť, preto dám si krátku pauzu, áno?!
Dena: Daj si pauzu, odpočívaj, ja už idem na to, jebol som si ďalšiu Finlandiu, preskákať to musím presne na tom postavené je to ako atóm a to automaticky, s jednou čárou bílého to hneď vidím ňák moc logicky, múdrejší som jak vždycky a silnejší psychicky, vtedy je to už to pravé, známych ľudí vidím všade, stále samé známe tváre, prvá várka: Opálka, Sketa, Suchý, Biely, George, Slypo, Dano plus Nor Milano s nimi Amen2, majú taký istý zámer ako ja, my dvaja, my traja, my všetci a ďalší ľudia pridávajúci sa takticky k nám.
Šegi: No a ja, prakticky oneskorene, ešte iba autom, so zlatom na ceste som opozdene, hlava hýbe sa do rytmu klasicky mi, no a okno otvorené, v kufri začul som fľašky štrngajúce si otvorene, že dnes skončia zatvorené, stopro že ne! o tom skor viem ja, tak to je ne, tak to je že? motor zhasne, a je mi jasné, že vo vnútri to jasnie, to krásne je, veď hudba až von hrá, "No kto hrá?", "Nemysli na to, že kedy to dohrá." veru, najprv sa trošku len s pohárikmi pohrám, prvý, druhý, tretí, štvrtý až dovtedy, kým nebudem mŕtvy na mol..pridal som sa k vám bo pije celý stol, "Tak nestoj!" dobre, veď už odstavím sa, na parket dostavím sa, za drahú postavím sa a aj tancom to tu oslávim snáď..
Sandra: Tancujeme, ruky hore, máme všade známe tváre, pijeme a bavíme sa, dobrú hudbu hráme stále, nikto nepracuje, neučí sa, problém inde odhodí sa, dneska je deň dé, dneska nikto nenudí sa, ale dneska každý chce žiť.
Dena: Zábava graduje tu, brejkeri tancujú, chalani repujúci, Nová doba, Druhá strana a H16, najebaná ako vodka z Tesca, to všetko zišlo sa tu dnes, alkohol odburáva stres nám, neskapal tu pes dnes, ale dneska každý chce žiť a to neni hriech predsa, a aj keby bol sedíme za stolom vodka ústnym otvorom dole..jak neznaboh, asi vyzerám jak boh, keď moja hovorí mi "no zbohom", no ja sa ďalej pozerám, ne zazerám, keď už v hlave mám, pohár prázdny mám, tak si je*nem ešte a po našich sa pozerám.
Bacil: Precitám, už je ráno? otvorím oko, okolo mňa život, največšie loco, všade najlepšie kurvy jak z klipu, ty kokot! tvárim sa jak tede - zavše spoko, kvalitný koktejl v ruke priamo jak z cocoloco, v druhej ruke ubalené z hydra veľké brko, od hlavy až po pety odetý a obutý do Chanel Coco, pod trenkami skrývam veľký kokot ako Rocco, zrazu sú pri mne tri najlepšie kusy, podelia sa jedna po druhej berú si ho do pusy, cítim voňavé vlasy a počujem sexy hlasy, no nech sa ti nehnusí to sa mi snáď zdať musí, skončil som v raji asi..

Text pridal REZA

Video přidal REZA

Reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.