Playlisty Pokec
Reklama

Chceš Ma Napáliť ? - text

playlist Playlist

Ukaž píseň na Facebook

Dena: Hen moje CDčko zrazu tebe sa do rúk dostalo a v tebe sa rozohralo, no nestálo ti to za to, aby si si ho kúpil jako zlato a práve práve hralo v tvojich reproduktorech, poviem ti jak jeho cesta začala, svoju históriu kedy načala, aj keď čakala dlho v mojich snoch moja myseľ tvrdo makala, na papieroch modrá tuha často papier zmáčala, keď po papieri šmýkala sa, jeden bít púšťam si dookola, jeden text čo prejde hlavou aj tristo kolá, kričím olá, hneď keď ten tvrdý orech zdolám, viem neni na to škola, iba zdola nahor zdolať nápor, nemať zápor v sebe, keď text zhotovený je, no furt neni hotové, všetko neni zhotovené, na začiatku som, aby bíty zháňal som, za niekým bol som, z neho vytiahol som to čo som chcel, jak keby vsadil som na loto, na cieľ čakal som, love na štúdio zháňal som, z posledného lp sice piču mal som, ale nepičoval som, lebo z vďačnosti to robil som.
REFRÉN: Chceš ma napáliť? Tak ma napál! Chceš si ma napáliť? Tak si ma napál, ja vybuchnem ti v rukách ako napalm..
Dena: Druhá etapa prišla, šťastena a viera vo vec neobišla ma, keď som zohnal šťavu, ktorú šťavil som od poobedia a ne do rána, na správnu kartu stavil som, cestu ďalej razil som si, „serus Jazzy zajtra ide to?“ ,,vieš čo kamoš zajtra nejde to.“už myslel si že vyjde to? Ešte čakaj, ešte né, na semafóroch ešte zelené nejsú, no až potom sú, vtedy sú a ide sa čoskoro aj do finišu príde sa, po dvoch hodinách už vec sa črtá, moj mozog mi už vŕta, na CD už posledná štvrtá minúta sa napaluje už a zaslúžený oddychový stovkáčik sa zapaluje už, no tak furt, snáď ešte už..chceš ma napáliť???
REFRÉN: Chceš ma napáliť? Tak ma napál! Chceš si ma napáliť? Tak si ma napál, ja vybuchnem ti v rukách jako napalm..
Dena: Na koniec príde premýšlanie o číslach, čiže kalkulácie, uzavieracie inovácie, čiže cieľ, či dať veci na tolko a či na tolko kusov nosičov, aby to mali všetci a či sám zohnať tolko, kolko lovov zohnať treba o tom sám ožobráčiť sa, či do klipu natočiť sa, alebo trochu výhodnú zmluvu podpísať a od problémov odpísať sa, tak po tomto všetkom čo može trvať kludne roky, príde moja snaha, moje dielo, moje decko von, jak zo stoky za domom, som na ňu hrdý dosť právom, vážim si to, no ty vážiš si to jako nič a preto si to napaluješ a útlocitno vyprávaš jak si súčasť toho, od huby utri si to, tak si ma napál, no keď doma si to, si ho, to CD, pustíš si to, počuješ tam, tak si ma napál, no nezabúdaj aj tak, že vybuchne ti v rukách silný atak, že jak napalm, tak si ma napál..
REFRÉN: Chceš ma napáliť? Tak ma napál! Chceš si ma napáliť? Tak si ma napál, ja vybuchnem ti v rukách jako napalm..

Text pridal REZA

Video přidala MCkalinka

Reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.