Playlisty Pokec
Reklama

Už mam dosť (+ Vladimir 518) - text

playlist Playlist karaoke Karaoke

Ukáž pieseň na Facebook

Dame:
Už mám dosť všetkých tých ľudí a umelých tvárí a sračiek, už mám dosť, nemám rád nervy, všetko je úplne na smiech, už mám dosť, daj mi pokoj, nemám chuť, nechaj ma tak, už mám dosť, nechcem dojsť, nechcem nič, chcem len spať.. nemám chuť, nechcem nič, nechcem ísť, nejdem von, nejdem nič, daj mi pokoj, len spím, dnes len som, dnes to mám úplne v piči, dnes nebudem s nikým, som zavretý v sebe, len ja, život neni len hra, aj keď sa každý furt na niečo hrá.. už mám dosť za sebou, už som sa ojebal, viem, čo znamená šťastie, už mám dosť rokov na to, aby som nepozeral naspäť, môžem jebať, nemám čas, mám rád seba, teraz fakt, viem aj nechať ležať tak, čo pre mňa význam nemá.. ja už mám dosť nervov, hádok, kokotín, dosť veľa vecí som pochopil, teraz už mám dosť, len pár ľudí okolo seba chcem mať, jak Separ a žena, nechaj ma nechať, svoj život si nechávam bežať, plány sú mi neni treba, všetko sa aj tak poskladá samé do seba, samé od seba.. všetko sa aj tak poskladá samé do seba, samé od seba..
Separ:
Jasná odpoveď bez otázok, že národ, v ktorom žijem, nemá dávno nárok hodnotiť ma so zamaskovanou tvárou, nejsom z vás paf, zedli ste mi párok, ja nepatrím k vám, pod váš altánok, hovorím ne, vzácne je, keď poviem áno, to, čo som videl a zažil už stačilo, všetko raz dohorí, jak ciga.. naživo nevieš sa správať a nevieš, kto si, všetkým to jebe, sa žerú, jak psy, normálni ľudia sa boja, nechodia von, radšej sú doma, kvôli kokotom, ako si ty.. neni tu vojna, vyjeb sa na pocity, kapacity sa nerešpektujú, karpinami zalepené oči, prečo sa normálni ľudia nevedia vzoprieť, radšej zomrie vždy, vraj sa ti nechce hádať, neviem to chápať, kukni sa na dejiny, bez vojny neni mier, bez viery neni cieľ, bez cieľa neni výhra, výhra je tvoj podiel, povedz mi, prečo je to tak, povedz mi, prečo ti to takto stačí, prečo nechceš byť rád, prečo si nezobereš to, čo ti patrí?!
Ref.: (Separ)
Začarovaný kruh nemenovaných, už začína sa výsluch, na chvíľu buď človek, nežeriem ti prízvuk, prijebaný prístup, nekrívaj jak kokot, už správaj sa, pome! Preto nevieš byť sám sebou, lebo si sám sebou posadnutý, je to tak, preto je s ním a preto nechce byť s tebou, všetko, čo robíš, robíš naopak..
Vladimir518:
Všechno fajn, kdybych chcípnul dnes, a byl jsem high, tobě chcípnul pes, já prolez mříže a minul klec, tohle je můj svět, tohle je moje řeč, já beru teď zpět celej rap, jsem back, jak Fatman Black, mám big boss, to je vševěd, mám 5 alb, to není 5 vět, mám dost keců, mám dost blbů, mám dost checků, dej mě do drbů, protože sedím vzadu a leju to do krku, sedím se svejma a hřeju se u krbů, mám dost hitů abys rozboural klub, znám moc triků, jak ti zapálit srub, tak dej si bacha krej si cocka, tvoje hora zlata je jenom vata, myslel jsem, že to všechno víš, dost, dost, zůstaň v hajzlu, nechoď blíž, moje backstage je můj hrad, moje backstage je můj krám, já jdu na stage, tak bacha, ty se jdi vyblejt, a tak pak na druhej den budeš plakat, seš čurák, dostaneš chacha, seš straka, co krade, jdi makat, a padej, není lehký chodit v botech, který nosím já, není lehký v botech, který nosím denně já..
Ref.: (Separ)
Začarovaný kruh nemenovaných, už začína sa výsluch, na chvíľu buď človek, nežeriem ti prízvuk, prijebaný prístup, nekrívaj jak kokot, už správaj sa, pome! Preto nevieš byť sám sebou, lebo si sám sebou posadnutý, je to tak, preto je s ním a preto nechce byť s tebou, všetko, čo robíš, robíš naopak..

Text pridala lulusik8

Text opravila lulusik8

Video přidala lulusik8

Reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.