Playlisty Akcie
Reklama

T.L.A.K (+ Tina) - text

playlist Playlist karaoke Karaoke

Ukáž pieseň na Facebook

Separ:
Ten večer, keď sme na to prišli bol ako z filmu, zastavil sa čas, v jeden moment k sebe prilnú obavy a strach, radosť, všetky naraz stíchnu, v objatí slzy od radosti nedokážu zmiznúť.. čakal som na tú správu roky, viem, prečo neprišla už predtým, nedospelý stále robil chybné kroky, ten pocit, že je to tu a bude zo mňa tato je tak silný, zároveň najväčším obratom v živote dospelého chlapa, viem, že ti dám všetko na svete, aj keby som mal skapať.. začal som to chápať a tvoja mama je tá najviac, všetko zvláda na medailu, každý jeden záchvat nervov, moje nálady, je niečo, ako zázrak.. neviem, čím som si vás zaslúžil, a každý jeden návrat domov je pre mňa pocit pre Bohov.. aj keď zlomený, jak víno, čerpám silu, keď ste so mnou..
Nastal ten deň, ja mám nervozitu, jak pri prvom rande, zároveň radosť, že ten proces, pocit zo mňa padne, 9 hodín na čakačke, pár minút a si tu, bol som tam s vami, nebudem sa hrať na hrdinu, bol to zážitok, jak žiadny iný, emócia, ktorá nemá limit, zažala si vo mne svetlo v tomto svete plnom špiny, prijal pokoru a lásku, všetko má svoje príčiny, vitaj do rodiny.. aj keď nemôžem jesť sviečkovú, odkedy vídam plienky, vždy mi dvihneš žalúdok, bodaj by šli z teba snežienky, a keď plačeš, tak mám pocit, že mi zlezú kérky, aj tak ťa milujem, sa učím od teba, aj keď som veľký.. a nikto nečakal, že Separ bude prvý foter v bande, takto to funguje, život sa nepýta, že čo, proste si sadne, donesie čo chce, nemá otázky, on vie a preto kým spíš, píšem o tebe túto vec.. TLAK.
Separ:
Čo mám dodať, tento príbeh je viac, jak len slová, viem, že budeš talentovaná a silná, veď si po nás.. hlavne nech sa nestratíš, ťahám za zvony, jak zvonár, nech ma počuješ aj v diaľke, nech vieš, kde je doma.. a keď ti niekto zlomí srdce, tak ho zlomím v páse, a keď ti niekto ublíži fyzicky viem, že skončí v base.. je to tak, a ja viem, že sa nemá sľubovať nič, no ja ti sľubujem, že budem s tebou navždy, bez hraníc! Keď budeš mať na mňa nervy, tak si zapni túto skladbu, nájdi tento starý album a hneď vieš, kam máš ísť.. som tvoj otec a som tu pre teba, kľudne sa môžme ísť spolu rozbiť, hocikedy, bez debát.. som tvoj kamoš, žiadna faloš, zábrany daj bokom, poznáš ma, poznám ťa, ostatné povieme si potom.. keď sa rok zbehne s rokom, ty tu stojíš dospelá, ja mám vrásky a náš vzťah sa nerozbil, jak porcelán.. Moja TLAK!
Tina:
Kým nás máš, môžeš si byť celkom istá tým, že vždy budeme stáť za tebou, kryť ti chrbát, nesmieš sa báť, si milión dôvodov na to sa smiať a byť šťastný, si naša princezná.. a život zmysel má, navždy ostaneš nami milovaná!

Text pridal luckinno

Text opravila lulusik8

Video přidala lulusik8

Reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.