Playlisty Pokec
Reklama

Sedlaxi - text

playlist Playlist karaoke Karaoke

Ukáž pieseň na Facebook

Dame:
Hej, sedláci tvária sa, jak high society, ah, hej, spotené tričká z Turecka, fejkové Najky, ah, hej, cecky na bezúčelový spotrebák z banky, ah, hej, playmate zo zastávky, čo býva u mamky, preháňaš, jak vajcový šalát, duté hlavy, jak plavák, každý chce byť značkový panák, fejkový luxus bazár.. máte to domotané v tých hlavách, tá Louis Vuittonka je pravá, stála viac, jak jazdený Sharan, určite preto na autobus čakáš.. tak prestaň sa hrať, že ti tu patrí celé mesto, prestaň sa hrať, že si ten najväčší šéf, prestaň sa napínať a sledovať, jak jebko, prestaň sa tváriť, jak keby ti patril celý svet, ah! všetci vyzerajú tak, jak to neni, lebo nevedia byť sami sebou, sedláci.. keď musíš nosiť masku sám tomu verí, vtedy je to omyl, lebo sedlák si.. malomestský mozog, keď vidí toto, pozor akcia, kokot to hneď dám si, ušetrí piču a kúpi si hovno, lebo nemá nič, sedláci česť práci.. prepáč mi, toto fakt nestrávim, zrejme musíš byť hlupák, keď šetríš týždeň na víkend a seknuté bílé štípe, jak šumák, keď fúka to z dosky na hajzli v pajzli, kde šťali bezďáci, hurá.. aspoň sa netvár po prvom snehu prekvapene, jak cestári u nás..
Separ:
Celý týždeň šetríš na to, aby si mohol ísť v piatok von, robiť tie ramená v kožených bundách z trhu, doma žeriete Vifon, z Auparku v zime vychádzaš bez bundy schodami, pretože chceš vyzerať, že si tam autom, a preto na autobus vychádzaš cez garáže.. nehovor slovo Blava, lebo hneď vieme, že si tu neni doma a keď už tu žiješ a živí ťa, prosím ťa, nepičuj na ňu, jak somár.. berieš si fotrove auto a mamine lóve na lov, motáš čajky pred Alizé o piatej ráno, či nechcú ísť k tebe domov.. foter sa vráti zo služobky skôr, zbije ťa pred ňou jak psa, sedlák si a budeš, nechápem kokota, na čo sa kurva hrá.. ďalšia na rade si ty, moja zlatučká pomýlenučká piča, playmate neni práca, tuto sa postav, trochu sa pofoť a hentam sa vyčap, cvičená opica, pracovný rast je potom už iba eskort, bohaté falusy do huby do radu, fotiť sa môžeš neskôr, ringla! sedlák si a sedlák budeš, sedláci nás majú v hube, tepláky ti vadia, tupec, no sám si jak tristo ďalších v klube.. si klon, kópia, prosím ťa, prestaň, uteč! Louis Vuitton z Poľských trhov neni super, za gastráče sa nedá piť, to je prúser, hlavne, že DMS sú kokoti v jednom kuse!
Dame:
Môžeš jak chceš vyzerať, keď nevieš sa normálne správať, každý vie už pri dverách, že si došiel, je cítiť ten závan, sekať čáva na maminom ML-ku, prípadne nevedieť spávať, keď mešká splátka v banke, hlavne, že forma je správna, lenže môžeš mať rifle, jak pán, aj tak neni to až taký zázrak, keď z prádla ide smrad, jak keď otvoríš konzervu psieho žrádla.. swag! je to krása, keď ťa opustí tvoja týždňová láska, lebo ti smrdeli ruky od ciciny, keď si bol šťať a čajka to nezvládla!
Separ:
Tá, čo miesto pier má slimáky bez ulity, kože čo ležia vedľa seba, neni to popiči.. vyzeráš, jak keby ťa do huby jebol sršeň, vtákopysk v bavoráku, jak cuker.. šuter do gebule všetkým, kto machruje pred kým, vidíte sa bez chýb (choď do piče!), chcete viac, jak majú hentí, značky a prestíž, preto si tak bežný, chod do piče!

Text pridala lulusik8

Text opravil KaapoGML

Video přidala lulusik8

Reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.