Playlisty Akcie
Reklama

Prepäč (+ MiniMo) - text

playlist Playlist
Separ:
Hádžem vajcá do tmy, v tme pobehuješ ty, píšeš do telefónu statusy na moje texty, prepáč mi, že som oničom a zdissuj mi vlasy, exkurzia do Jelky pešo cez Zlaté Klasy.. neviš, čo je život hopá, a do je mimo, no ták, zober fľašu rumu v sáčku a pome slopať.. prepáč mi, že som vyjebaný noťák a ten biely šušeň v nose to je kokaín.. prepáč mi, že nie som Rokkaz, chcem chodiť vo svojich botách, moje ambície pojebali svet, jak tento kopák, nastav foťák, ten feťák dokázal nemožné, preto sa nemožme ďalej baviť, to je hrozné.. jak vám môže takto jebať, kde to sme?! preložme list a prepáčme si za to zlé.. pochopte, že nejsom raper, čo mudruje v textoch, mi pripadáš, jak lektor, jak jebko, keď vypočuješ tento plytký album, upokoj si črevá smectou.. prepáč mi, že si sa dosral a že viem to, a prepáč, že nejsom pojebaný sedlák, ktorý nemá vkus, ktorý nemá vôbec čo povedať, a keď drží piču, je to jeho najväčšie životné plus.. tu neni čo povedať, lebo taký chce mudrovať o tom, jakí sme, čo je top neni na výsmech, choď dopiče, pojebaný Matýsek..
Minimo:
Môžem aj ja dačo povedať za mňa, sorry, že sa sem (jebem?) bez pozvania, vyzerám jak Tina, tá zaoblená bublina, ale inak sa volám už úplne inak.. entschuldigun, na rovinu ti poviem, kto som, moje meno je Minimo, čakaj hocičo.. dávam nový pohľad na vec, a ďalší na to, že ma musíš pochopiť, aby si chápal môj mod.. všade vykrikujú všetci, že rap nie je pre ženy, keď vám bude takto haha, sa to nikdy nezmení, vnikám do scény, chcela by som vaše problémy, bocsánatot kérek, odovzdaj mi tantiémy.. odteraz budem si robiť, a písať, a spievať a rapovať o tom, čo chcem, dajte mi pokoj, ja som sa nezmenila, takáto som, už iná nebudem.. ibaže vymažem zoznam, telefón zahodím do kríkov het, preč, sloboda, pohoda, jahoda, moja podstata bola vždy rap!
Dame:
Prepáč, že neviem s tým prestať, ťahám to cez 10 rokov, prepáč, že keď nevieš, kto som, ťa tento album dosť šokol, DMS records ti ukáže rekord a prepáč, že ostane popol, keď letíme do klubu s rotou pirátov rozjebeme celý kotol, sme jak motor, jak osemvalec, zvuk šliape a drží krok s dobou, prepáč, že nerobíme iba boombap, nedá sa jesť furt to isté dokola, prepáč za úprimnosť, za ktorú ma chcú ľudia pohľadom dobodať, prepáč, že hovorím priamo, otváram to okno úplne dokorán, prepáč, že napíšem slohu v zápche za 15 minút, ty musíš vykrádať flowy na YouTube, musíš sa do toho prinútiť, prepáč, že počujem hudbu, na šupu na hajzli napíšem refrén, prepáč, že sme bieli a robíme hudbu čiernu, jak Batman, prepáč, že sa len vezem so Separom, prepáč, že neviem vôbec rapovať, je to tak, prepáč, že netriafam ten kopák, neviem to prekonať, prepáč, že sa neviem nechovať nikdy jak vyžitý primitív, pripitý na každej skurvenej párty, prepáč, že nemusím vstávať, čakať na výplatu a robiť hárky, ešte mi prepáčte, ešte prepáč, že nechápeš, jak sa má robiť ten hit, prepáč, že žijem svoj sen a že viem, jak si plniť tie sny, viem, jak žiť, aby som nemal len prijebané reči, jak vy, prepáč mi, že mám vždy pravdu a zvyk do huby nesrať si!

Text pridala lulusik8

Text opravila lulusik8

Videa přidali Kure1337, eMFire

Reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.