Playlisty Pokec
Reklama

Outro - text

playlist Playlist

Ukáž pieseň na Facebook

Separ:
Toto je koniec jednej éry, diery do zeme, Luftwaffe, bomby, prienik na vrchol scény, to neni iba tak, srdce krváca, Bloody Marry, dali sme do toho všetko, čo máme v sebe, lebo 4 roky stáli na mieste, jak starý kredenc, prieliv, studený prieliv, kým sme došli až sem, dal dve sóla, a nastal zrod mojej dcéry.. no zase DMS pokope dokope pochyby, zrodí sa, jak Fénix, z popola.. dokola kluby, rozjebe bez trémy, lebo má na to tréning, štýl, frázy, flow aj témy, horí dokopy dokonalý mutant DMS, jak chiméry, vitaj vo finále, toto neni outro, aj keď nateraz sme v cieli.. (toto neni outro, aj keď nateraz sme v cieli..)
Dame:
Tak nech mi niekto povie, jak to nejde, keby mám celé dni voľno, dáme aj troj album, bejbe, nejsme vykradnutí, jak fejk playmate, aj keď nemám fame, rap mám presný, jak laser, začali sme robiť album, prešiel tak mesiac, nechcel som prestať hrať, jak starý Vestax, nechtiac potom vypol motor a stratil som veslá, nebol tiež čas a rástla vyšliapaná cesta.. a teraz to tu pľujeme, že ti odjebe reprák, nebudeš už chcieť vác počúvať rap bez nás, aj keď som moc nespal v noci, neviem s tým prestať, keď cítim ten rast, tú techniku, jak Tesla, pred chvíľou sme nestíhali termín, sme sa hecli, za tri dni spravili 7 vecí, ver mi, je to best, zo štúdia do štúdia, rap a kérky, nemám nervy, lebo takýto je verdikt.. je to vonku, poď, ber si.. DMS!

Text pridala lulusik8

Text opravila lulusik8

Video přidala lulusik8

Reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.