Playlisty Pokec
Reklama

Nechceš to pochopiť - text

playlist Playlist

Ukáž pieseň na Facebook

Dame:
Nechceš to pochopiť, všetci tu v okolí musia sa podvoliť, lenže neni to o tom, že nevieš, problém je v tom, že nechceš, presne, všetci sú kokoti, pritom si sám v piči, jak my tri dni na Kempe, motáš sa dokola v pičovine, každý mesiac máš cyklus, jak menzes.. riešiš, čo henten, riešiš, čo hentá, zabúdaš riešiť, čo ty.. zametať sem-tam pred svojimi dverami, trochu upratať si.. ak vieš, čo znamená mať niečo na vlastných ramenách, nebyť len na príťaž, chceš príklad, musíš šliapať tie schody, né dokola čakať na výťah.. ťažký prípad, keď nemáš ambície, môžeš stále len rýpať, a dostaneš napiču, lebo ten život si nenechá do ksichtu kýchať.. spomeň si, keď budeš krívať v starobe, bude sa ti horšie dýchať, prečo si nerobil niečo so sebou, keď si mal ešte silu sa dvíhať.. stále hľadáš spôsob, jak sa to nedá, ľahké je vzdať sa a všetko tak nechať, treba vstať, kým máš čas, hrať sám podľa seba, nezbadáš cieľ, kým nezačneš bežať.. nevidíš, jak by to šlo, vidíš len jak to nejde, nechceš, furt niečo stojí ti v ceste, nevieš sa zatnúť, jak päste, presne, držať v rukách život, ne bezcieľne chodiť po meste.. ešte raz ti to hovorím, preto buď pozorný, čo ti chcem povedať, dnes je..
Ref.: (Separ)
Nechceš to pochopiť, ne?! Nechceš, nechceš to pochopiť že?! Nechceš to pochopiť, ne?! Nechceš, nechceš to pochopiť že?! Nechceš to pochopiť, ne?! Nechceš, nechceš to pochopiť že?! Nechceš to pochopiť, ne?! Nechceš, nechceš, tak choď dopiče!
Separ:
Mám to v piči počúvať furt, jak sa čo nedá, parkour hlava nehlava, jebal som do papule kalkul, preskakujem kaluže a na kotníkoch maltu nemám, nejsom murár, výhovorky, robíš hanbu sám sebe, neschopný dilino, čo sa tu motá pod nohami, nevie, čo so sebou, všetci sú kokoti, pretože on je ten, ktorý je pomalý.. prípady prepatých, čo sa vypracovali, kopali okolo seba a konali je tak málo, že majú nárok zarobiť lóve, prejebať viac, jak zhabali.. celý deň sa vozím, kokotiny do jazdy, kukám na ľudí, jak na safari, majú ma, nemajú radi, mám to piči, jebať, smradi pojebaní.. chcete zarobiť, ja vám to prajem, no nejeb sa sem, lebo ostaneš sklamaný, sklenený pohľad, vidím na dohľad cieľ, na nohách Timbá a kanady.. kukám kde sú, neviem, kde blúdia, studený vzduch na pľúcach rozpína bránicu, nechcú pochopiť, že bez práce koláče nebudú..
Ref.: (Separ)
Nechceš to pochopiť, ne?! Nechceš, nechceš to pochopiť že?! Nechceš to pochopiť, ne?! Nechceš, nechceš to pochopiť že?! Nechceš to pochopiť, ne?! Nechceš, nechceš to pochopiť že?! Nechceš to pochopiť, ne?! Nechceš, nechceš, tak choď dopiče!
Separ:
Nechcú to chápať, že so mnou nijako nepohnú, nedá sa to, moja práca je tak iná, že by som tam, kde stoja oni, nevedel stáť ani náhodou, to by bol zázrak, čo ťa to furt máta, starať sa, kde ťa netreba, strácaš svoj život pred očami, sa nad tebou zmráka, čoskoro budú jebať blesky do sedláka, čo nevie chápať.. cháp to, je to základ života, aby si bol v pohode, sa nezačal v kokotine strácať, báť sa, aby si sa neojebal, pre istotu vráť sa..

Text pridal Aaadio

Text opravila lulusik8

Video přidala lulusik8

Reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.