Playlisty Pokec
Reklama

Nechaj ma! (+ LUZA, Tina) / Slnko stoj - text

playlist Playlist
Separ:
Prečo ťa neprestalo baviť jebať to do seba za tie roky?! To ti pomôže, keď ma jebne v noci, jak asi mám prijať sám hektolitre rumu, vy kokoti?! Som jak šuter, už to nedávam, mám taký pocit.. a čo ja dopiče, nemôžem si dať ani šlofík? Pijem jak o závod, jeb na tie prekurzory, prosím.. hentí majú, henten má to, každý pátok, sila noci, už je ráno, jebte na to, lebo vybuchnem, a skončím, jak balón.. a ja som tupý, jak starý puro a to vôbec neni málo, že si nepamätám nič zo včera, čo sa stalo?! Kde sú všetky texty, neviem ani jeden, haló.. prosím ťa, nechoď na stage, včera ste vyslopali galón.. nemaj haluze, dám pozor, aby sato nedojebalo, aspoň, že nefajčí, nepičujem na double time.. predtým nezvládali dýchať, pocit, že sa zagrcám, aj tak sa furt namotám, rozjebaný na totál.. nepoučiteľný, nikdy to neni slabota.. zdalo sa, že dospejem, už ako-tak si to udržím, no zase som rozbitý, jak sitora.. na kokota sa popotácam s rumom na botách, mám v piči, nerobím nič, každý deň je sobota..
Ref.: (Tina)
Nechaj ma aspoň tento víkend spať, nech sa môžem dať dokopy trochu, kým je čas, telo bolí, hlava horí, už nechaj ma tak, žebrák nechaj ma tak! Čas vypnúť..
Čistychov:
Počkaj, počkaj, počkaj, hej... ty jeden kokot! Počúvaj ma chov, či ako si to hovoríš jebko, lebo to, ako sa chováš ku mne čisto necháš bez slov, piatky a soboty ráno v našej hube neni mentol, štekáš na psy, nespíš na feny, zas stokár, žiadny ???, jebeš do mňa atrament, tuna toto, tam hento..
Slipo:
Tvoje pojebané zvieratká si kresli doma štetcom, z mäsa, kostí, vec som, na to nemusíš byť vedcom..
Čistychov:
Pri tréningoch si ma týral, nechal udrieť cudzou päsťou.. napiču pán, že váž si ho, lenivý kár, čo trápi ho, nevidí sám, že kántri ho, ho neživý, stále fajčí to.. víkend, bagety, skap ty kok, rum, tabak a ďalší joint.. do rána hore, jak párty boh, a ja ti to celé mám vrátiť, čo?! Keby sa dalo, tak sám si v tom..
Slipo:
Mám v piči tvoje latino, mal si ostať voziť pizzu, tam by sa mi viac páčilo, jeb už na toto, však ma vypúšťaš, jak hrobku Pálffyho, už stačilo! Pozri na tie dary, všade okolo sú bary, či sa smejem, či som v žiali, cítiš v hrdle, jak to páli, aj tak plníme furt sály, vždy je čas na pohárik, potom príbehy tak choré, ťažko veriť, že sa stali, mám okno, viem hovno, stratil som svoj obnos, že zas som sa dal dole, tak, že nevidím si pod nos.. aj tak spokojný som moc, ne, netreba mi pomoc.. deň úspešne za sebou, veď dneska ide o noc, ma nechaj, neštekaj, ja nejsom tvoj lokaj, počkaj, naliate mám stále až po okraj, a pokiaľ nepozerám na dno, nejdem odtiaľ, pričom stále rátam dni, nech prejde tento ošiaľ, na spomienky, na strety..
Čistychov:
Vravím Slipo, toľko nepi.. ja ďalej hľadal fleky, kde som nebol ešte predtým, išiel som, jak o preteky.. ráno pohľad máš vytretý, celý týždeň doma, radšej nevytiahnem päty..
Ref.: (Tina)
Nechaj ma aspoň tento víkend spať, nech sa môžem dať dokopy trochu, kým je čas, telo bolí, hlava horí, už nechaj ma tak, žebrák nechaj ma tak! Čas vypnúť..
Dame:
Počúvaj more, zas sme rozbití, jak orech, je obed, to, čo je, sme od včera hore, dojebaná hlava mi nakladá za bolesť, mám autizmus, jak Forest, slabý, jak zlomená holeň, ty vole, tu už vôbec nejde o rap, telo, jak choré, pičuje pri každom schode, aj keď idem stále dole a ???, v tento moment fakt neviem, prečo slopem, pľúca pískajú na protest, jak keby sa blíži koniec v klube Dole.. vzduch slaný a hustý, jak mŕtve more, oči pália, jak čili, pomaly dochádzajú sily, vylízané hlavy máme, jak keby sme pili ???, pečeň je restovaná, zbytok tela, jak šalát, zas mesto na nás padá, jak vo vetre domček z karát, dýcham, jak keby som nasal cement na celý barák, keby mám v žalúdku mobil, tak volá na 112..
Ref.: (Tina)
Nechaj ma aspoň tento víkend spať, nech sa môžem dať dokopy trochu, kým je čas, telo bolí, hlava horí, už nechaj ma tak, žebrák nechaj ma tak! Čas vypnúť..
Slnko stoj
Separ:
Noc nese tmu, nese tlmený hluk, v podniku na rohu, nejdem dnu, je mi to fuk.. mladý pár, pár minút sa trú, nemajú kde, no majú pubertu a ja nemám obraz, ani zvuk, no mám fľašu a čáry máry fuk.. stopercentný sluch, v Prahe na streche, jak duch, kruh najbližších ľudí, zapíjame melódiu, studený vzduch, sanitky vyjú, moji chalani na to pijú, nočný život na pár minút, ľudia idú do práce, my domov, depresie bijú, no tie pocity sa skryjú v dave zdvihnutých rúk.. nespím, slnko vrhá siete, jak pavúk, zhasni, vráť mi noc, zhasni, vráť mi noc..
Dame:
Pomaly odchádza preč, chcem zastaviť deň, nastaviť tieň, ďalšia noc je zas len nechcený bezcenný prebdený sen, neviem, či chápeš, jak trápime telá, tá noc je vždy aj tak skvelá.. vyliate litre, stratené kilá, vypraté mysle, že viac sa už nedá.. stojíš pri dverách, nechápeš nič zo včera, slnko sa zas prediera, prekáža, spať sa nedá.. vynechal 4, 5 medál, telo v piči, zrak seká, každá tvár je nadránom bledá, jak stena, len bezduché, rozbité telá.. čierne svetlo dopadá na zem, biela len na všetkých nohách v hlave, popol z cigariet je všade, kam padne ti zrak, žiadny balet, skôr bar a kabaret, nikto nevedel, čo sa stane, pár hodín naspäť nebol to plán, dáme sa fakt len do nálady, panáky, pivá, pár shotov, žiadne fľaše.. o chvíľu zase plán je pasé, zaseknutý v čase, keď ľudia chodia do práce, nadránom štípu ma oči, jak keby som dostal do tváre kaser, prázdne pohľady všetkých na seba, chladné zase, jak frappé.. zas si ma počká zajtrajšia depka, ktorá už teraz šlape..
Separ:
Nemôže to chápať človek, ktorý nebol ešte hore minimálne 2 dni v kuse, nemôže to chápať človek, ktorý nebol v alkohole, drogách 24 hodín, tucet vplyvov na jednu mozgovú bunku, 2 glgy a nezvládaš byť na slnku, nepomôžu brýle, v tele mám búrku, môj žalúdok ma rozviazanú šnúrku, nemôžem jesť, chcem bazén a smiech, vyjeb sa na mňa, schovaj tie pytle a schovaj tú skurvenú rúrku.. schovaj ju, chápeš?!

Text pridala lulusik8

Text opravila lulusik8

Videa přidala lulusik8

Reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.