Playlisty Akcie
Reklama

Názov skladby (+ Dj Metys) - text

playlist Playlist karaoke Karaoke

Ukáž pieseň na Facebook

Dame:
Počuješ hej, nejsom premrhaný talent, pozerám na svet, každý deň sa posúvam ďalej, neni to čas, len sú to roky roboty, udané ciele, hodnoty, furt ale nejsme kokoti, aj keď to mnohí hovoria, žijem svoj sen, vieš kokot, ja na tom fakt pochop sám makám, a tí, čo to riešia vážne netrápia ma, nemám čas, desaťkrát viac spravím, jak ten, čo len bedáka.. kým ma iní niekde riešia, ja sa sústredím na seba, mám piči všetky reči, činy vravia za seba, miliónkrát som mohol nadávať, no dávam pohov a vstávam pravou nohou, aby som sa niekam pohol, ja teraz už naozaj viem, čo sa stalo, buldozér šoféruje pirát, nejsme tu na rok, ne, nemierim nadol, ten slalom dám cvalom, aj na mol, zavolaj nám ozaj kámo, spravíme v klube aj halo, som zas tu a mierim na strop, ne nadol, rozmýšľam hlavou na vzor, vlastný názor natrvalo, kým mám čas, snažím sa dať všetko ľahko zadnou ľavou, nech rysuje sa budúcnosť, za sto, jak Karol! DMS!
Separ:
Milión kilometrov za nami a furt nejsme sklamaní, stále tí istí chalani, čo nosia tepláky, je mi jedno, mám čo chcem, lietam, jak kanárik, minca s dvomi stranami, ale idem bez pretvárky.. zapíjame úspech, no cesta bola dlhá, furt máme čo povedať, nejsme vata, ty čurák! A furt neviem, čo sa stalo tuna u nás, no špiny ma chcú schalovať, jak burák.. hip hop hurá, za to, že robím rap, živý terč, jak kura, choď do piče, do očí, ty nula! Hejtklub 5, majk ček čik pam, na hlavu koruna, a vraj moja hudba nemá žiadny odkaz, pozerám na svet, čo nechce žiadny odkaz, bodka! Stojím chrbtom a vy sa môžete aj dosrať, stroskotaný slabý kus, z piráta ostala kostra, a je nesrmteľný a chodí ťa strašiť hudbou, má piči, čo si o tom myslia vaši, kudlou bodá do slabiny studený svet, so smutnou tvárou sa zleje ruskou vodkou, ľudia sú pomýlení a to zlé je, hrotia trpezlivosť, až kým sa nepreleje, kým máš čas, váž si, čo máš! Nejeb všetko, je jak má byť, čas beží, kym nedozreje..
Dame:
Mám rád poslanie a odkaz odovzdaný tu bez kriku, všetko je, jak má byť, ružové brýle sú vec zvyku, žijem v noci, divný pocit, na sto percent neviem nič, už nejsú 90té, že musím chrbtom držať piču, ne, milujem hudbu, spomienky milión, neplávam nikdy ku dnu, ne, žiadna pretvárka, nejsom ten, ktorý tú vytiahne kudlu, že.. naučil som sa už z rodiny neveriť, vedieť sa v správny čas uhnúť, život neni len vata, aby ťa nevypol niekto, jak hudbu..

Text pridala lulusik8

Text opravila lulusik8

Video přidala lulusik8

Reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.