Playlisty Pokec
Reklama

Každý ju pozná (+ Strapo, Dj Miko) - text

playlist Playlist

Ukáž pieseň na Facebook

Toto je Bratislava more, Separ, Wich, nepičuj na ňu, jak orech, Strapo, Dame, 2015, keď ťa živí, nebuď krivý, nestriedaj postoje
Separ:
Každý ju pozná pozná, mesto na Dunaji, kde svietia tie okná, 24/7, 365, jak rok má dní, mi naložila na ramená krosná, naučila žiť - som jej syn, Dúbravka, pankáči, PPG, KGB crew, LM-ko, výklenky sú furt od nás otagované doteraz, sme starí psi, každý má svoje hovná, no furt sme to my, toto mesto má čaro, nechceš, aby dostalo amok, ťa požuje tak rýchlo, že nezájdeš za roh.. každý deň idú furt biznisy, haló-haló, haló-haló.. nemôžeš povedať nič, mi to zobere dych, keď sa kukám dole z Prístavného mosta za tmy, to neni vtip, ten, kto nemiluje svoje mesto vypadáva z hry.. legendy sa tu rodia, ten, kto iba pičuje piču vie, preto, lebo nepozná ich.. jebo, mesto neni Aupark a štyri bary, však nebuď prijebaný s tú hlavú, jak keby ju vylízali vytupené lubne, čo sa do papule vykydali, zavolali mňa, lebo som patriot, nestojím nakrivo, z Bratislavy letí tento rap vzduchom, jak kladivo, hovorím pravdivo, som tu jeden z najlepších, keby sa ti málilo.. pozná ma tu hocikto, aj keď nás nehrá rádio, žilo tu toľko vagabundov, že by ťa to pálilo, zároveň miliarda milionárov, čo jazdí Fábiou, je to tu super, jak Mário, výborní umelci, to by sa ti páčilo.. milujem ju, ona miluje mňa, tepny mestami odmala pumpujú kardio..
Ref.: (Separ)
Každý ju pozná, netreba poslať pozvánky a dosť má tých, čo kydajú a pozerajú do strán, pozri pred nos a otvor tie okná, nechaj prúdiť energiu od nás..
Strapo:
Nejak ma to deptá, tá Blava dnešná, keď kukám dole zo Slavína na tie svetlá, neviem, čo svet má tu ešte pre mňa, ale som s tým mestom spojený celý život, jak reprák, aj keď sa to nezdá, to mesto česť má, aj vďaka tomu, že ti roky rado rap dá, keď poznáš heslá, roztiahni stehná, nebude nežná, jebe jak besná! a má to rada natvrdo a zozadu, jak džukel, potvrdí nejeden mukel, jebni si do riti štupeľ, lebo ťa pojebe, jak námorník, kľudne aj na nádvorí, má v piči tvoje nároky a názory.. a CP-čkárov žere na raňajky, nemá problém, mám z toho roky obkúsané nohy, čo ti poviem, ale vyrastal som tu a potom som sem vozil tašky, takže kokoti, čo sa tu na mňa mračia môžu fajčiť!
Ref.: (Separ)
Každý ju pozná, netreba poslať pozvánky a dosť má tých, čo kydajú a pozerajú do strán, pozri pred nos a otvor tie okná, nechaj prúdiť energiu od nás..
Dame:
Žijem tu odkedy žijem, je tu dobre aj zle, aj malý príjem má veľa hyen, ale som doma, najlepšie je tam, kde to ozaj poznám, kým ten obraz spoznáš, najprv obal odstráň.. vždy viem, kde pozrieť ísť, miesta, kde mám tie spomienky, spomedzi domov poviem ti nejaké jak na živo, ne vždy všetko stačilo, ale aj tak sa zažilo toľko, že niekto toľko toho nezažije za život.. legendy, jak Daor pre nás nebolo málo, jak stagovaný stánok tam, kde nadránom maľoval, naozaj ciga v hube a bez ziskov v kuse u mňa jebali, bubnuje ten Meliškov sused, tá škola, za ktorú sa cez plot liezlo, náš vlastný priestor, málokedy na triezvo.. tá emócia pre nás je mega, jak Pirát, Dúbravka nechá ťa vyrásť, až keď sa dokážeš vynájsť.. Hrad, Slavín, Devín, a je to aj mesto, aj dedina, každý každého pozná a nikto nikoho nevníma, nič neni bez chýb, tak ďakujem aj neni zač, je uhol pohľadu, či miluješ, či preklínaš.. tu neni presný čas, tu nikam nestíhaš, ver mi fakt, toto mesto občas ani nespí, a môžeš byť skeptik, a nič neni bez chýb, tak ver mi, že tu žije aj veľa ľudí čestných.. a prestrih - vie byť svetlá aj temná, pestrá aj šedá, kúpi aj predá, má málo aj veľa.. a je to nezvyk, keď si z malého mesta, dojdeš a musíš dať reštart, tak najprv pičovať prestaň, ha!

Text pridala lulusik8

Text opravila lulusik8

Video přidala lulusik8

Reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.