Playlisty Pokec
Reklama

Je to len rap - text

playlist Playlist karaoke Karaoke

Ukáž pieseň na Facebook

Separ:
Nabieham na stage, búrka s vetrom, flow 360, slam dunk LeBron, ram pam pam, Morgan netvor, je to len rap, opis, fejtón, nejsom tu na to, aby som písal jebnuté úvahy, vyrovnaný si, nemusím textami fixovať dušu do dlahy, moje srdce je čierne, jak od kávy, ale je to len rap, neviem, čo má byť.. ten, čo ma hodnotí, dajte si pohárik na mňa, vy vytupení somári.. furt vojna intelekt vs. stokári, už ma to nebaví, nediv sa, že potom raperi spievajú vokály a furt fúkajú kokaín.. život ide rýchlo a beží tak, jak to nemôžete stíhať a preklínať vám už vôbec nepomôže, neni druhý vlak, špinavá mangalica vám najebe piču do papule, a to moji milí nemôžete predýchať.. aj keď na nejaký názor je devíza, nemudruj a skús sa nás nepýtať, jak píšeme tú rovnicu, lebo kamarát, ja sám nevím jak..
Ref.: (Separ)
Je to len rap, je to len rap, je to len rap.. Je to len rap, je to len rap, je to len rap.. Je to len rap, je to len rap, je to len rap..
Dame:
Je to len rap, je to len rap, tak nerob z toho vedu, je to jak chat, len si píšem a cítim tú hudbu, a svet sa z toho nepojebe, keď nepovieme nič nové, počúvaj hudbu aj vpredu, aj vzadu, aj v tme, dvíha mi tep, je jedno, či boombap, či trap, keď šľape, jak crack, je dôležité jak znie, ne jak vyzerá, jebať skurvený swag.. neriešim, čo si kto myslí, cítim, jak ideme vpred, sme späť, DMS robí bomby, jak danubit za volant, zavolajte štartér a nech vás neodhodí tlaková vlna a kapota preč, je to len rap, neber to tak vážne, nikoho nezaujímajú kázne, pohodové básne, sa na zem vráťme, ide o to hlavne, jak to má znieť, vážne, ostatné žánre sú tiež pekne prázdne, pičoviny o láske teplé, jak lázne vác nezaujímajú ľudí, chcú nájsť sa v názve a povedať si, to je tak krásne.. stále to isté dokola, ide to jak Kofola, a pohoda, všetci majú v piči, kolotočáriny, jak spartakiáda.. rádio pekne s ludmi vie cvičiť, je to len rap, je to len pre deti a mládež, ale dve vety dokola sú super, chápeš.. text písal textár a spevák tápe, pokiaľ nemá predspev, má hlavu, jak Tásler..
Separ:
Kamarát, toto je môj 6. album a ver mi, že viem, jak sa to má robiť, keby som nevedel, tak teraz nestojím s ostatnými na vrchole scény, videl si moju šou, šľape, jak kokot a to nikto z vás nemôže zmeniť, musíš to ceniť a nemôžeš povedať nič, pičovať takto to neni, je tu len pár tých, čo plnia tie kluby, neni kde stáť, zavrite huby, toto neni pýcha, toto sú fakty, ne žiadne prijebané sľuby, prelož si texty z USA, pochopíš, že si v tej kurve sám, je to plytké, jak kaluž, tak sa to nauč, nepíš nám pičoviny k videám, lebo oproti nim sme vedecký tím jadrových fyzikov, priberám 3000 vyjebaných slov mesačne, kokoti je to len rap, pam pam!
Ref.: (Separ)
Je to len rap, je to len rap, je to len rap.. Je to len rap, je to len rap, je to len rap.. Je to len rap, je to len rap, je to len rap..

Text pridala lulusik8

Text opravil Arbys

Video přidal SuperArpino

Reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.