Playlisty Pokec
Reklama

Intro - text

playlist Playlist karaoke Karaoke

Ukáž pieseň na Facebook

DMS, DMS, DMS 2015.. DMS, DMS, DMS 2015..
Separ:
Debilita, originalita v jednom, prevŕtal som sa cez betón, so mnou tuponi Dame, Miko a Smart, album, ktorý je mentor toho, jak robiť flow, jak rozbiť to tak, aby všetci ostali bez slov, jak zajebať level a vytrhať plevel, na koncerty dojdite s helmou, pozývam všetkých na šou, pozvite niekto aj Lukáša s Lenkou, nech všetci zažijú bordel, cítia ten tlak, čo ti najebe na hlavu päsťou..
Dame:
Zostaneš bez slov, nesvoj, nebudeš chápať, začneš skákať, hádzať rukami nekontrolovateľne, jak keby si dostal záchvat, DMS vnáša do klubu nával, budeš sa potiť, jak keby máš zápal, je to jak zápas v rape, sme prvá liga, vitaj vo finále, divoký západ.. základ je nápad, flow a práca slov, a strašná šou, tak sleduj.. vidíš nás kráčať tmou, sa strácať hmlou a vnášať svetlo na scénu.. vpredu na lodi je lebka a kosti do kríža, cítim ten beat a znovu má význam každá chvíľa, keď môžem písať a ísť a rozjebať dav, jak píla..
Separ:
Zoberem rýľ a prekopem základy, lezem na výhľad, kempujem, začínam číhať, snímať, podávať do davu poháre vína, sedmičky rumu a chlebíčky, je to tu príma..
Dame:
Príď a dáme zas výpad, nad ránom budeme krívať, jak pirát a míňať, zážitky počítam radšej, jak čísla, peniaze aj tak nemajú význam, dvíhaj riť a ruky a hýb sa, nestoj, jak piča, jak hydrant, jak nímand, nad ránom zabudneš čítať aj písať, jak primát a ovraciaš výklad aj výťah..
Separ:
Tak míňaj lóve, kývaj hlavou, ráno vypiješ vývar, brzdiť dávno nemáme čím a kámo vôbec neviem, kde bývam.. oči jak Číňan, vonku je svetlo, keď nechceš, aby nás jeblo, tak pozhasínaj, zatiahni rolety, najhorší nápad na suchoty chalovať Fornetti, vnímaj, piesok v papuli, Margita Figuli, tri nuly v aute, ideme domov, rozjebaný som tak, jak keby som v noci jebol zo schodov..
Dame:
Rozmýšľam, kde som zas mohol behať, prečo mi volá Separova žena, prečo je svetlo a za desať desať, a my sme furt Bohvie kde v kokote v Čechách..
Separ:
Promiňte, spěchám domů, ale nechám albumy tomu, aj tomu.. vypočuj, zdieľaj, zanechaj odkaz, nečakám nič iné, iba poklonu.. inklinovanie k vlhkému lonu a platňu za predaj z ťažkého kovu..
Dame:
Vypijeme šestnásť barov, jak slohu, beháme sprostí po meste, jak holub, nadránom dávame do dverí nohu, keď zatváraš klub a sme tam, tak máš smolu..
Separ:
Vďaka Bohu, že to tak je, že táto skupina naďalej prosperuje, či je to album roku ma nejebe, povedzte vy, že či je, či ne..
Dame:
Budeme to robiť vždy len podľa seba, nebudeme sa nikoho pýtať na to, že čo? Najlepší recept na úspech je robiť to jak to cítiš, preto je to tak, jak to je, čo počuješ, toto neni pokus, odpusť, že nemáme rozum, bež do prvého shopu, kúp si dres, kúp si niečo proti potu, lebo hneď, jak budeš počuť prvú stopu budeš v šoku! DMS!

Text pridal spracovanie

Text opravil krimici007

Video přidal spracovanie

Reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.