Playlisty Pokec
Reklama

Idem C (+ Pil C) - text

playlist Playlist karaoke Karaoke

Ukáž pieseň na Facebook

Dame:
Nemám tie napiču stavy, idem si to, čo ma baví, baví ma vyjsť na ten Slavín, snažím sa nemyslieť na nič, nad ničím sa nezastavím, došiel som sa sem len nadýchať, na vrchol Bratislavy, z vrchu Bratislavy zdravím DMS! Idem si to, čo chcem, ja chcem, nech to je furt, jak teraz, žijem svoj sen a nevieš to vstrebať, jebať, tak nechaj ma, idem si, mám svoj svet, baví ma len tak po vonku behať, idem si kúpiť šiltovky, lebo ich zbieram, jak malý som nemal, teraz idem si veci a to čo, ma teší, nechápe milión ľudí, ne, nerád chodím peši, preto tankujem každý druhý deň, idem si tenisky, tepláky, voľnosť, idem si to, jak si ideš ty porno, keď sa ti nepáči, v pohode, choď do piče matere, zožral si hovno, je to môj život idem si to, čo ma baví a milujem jedlo, preto nebudem jesť guláš z konzervy so starou drevenou knedlou, idem si tupý humor, ten kto ma pozná vie, že som sprostý, jak hovado a keď sme spolu celé kolabo, tak všetkým okolo nás vybuchnú hlavy jak, CocaCola..
Ref.: (Separ)
Idem si vác, jako hociktorý z vás, jako máloktorý z nás, lebo nejsom, nejsom, jak opica, je to o pičovinách, šak na mňa pozri sa, nikdy nedospel som..
Separ:
Čo idem si nebudem tárať, idem si veci, jak jeden z mála, daj mi sprej, hneď budem čmárať, kedysi mi furt pršalo z kára, idem si jedlo, polievku z páva, mäso na všetky spôsoby dávam, s vegetariánmi sa nestretávam, lebo sú bledí a nechcú sa válať, áno, idem si spánok, keď budem majiteľ sveta zakážem ráno, kandel z papule zakrývať kávou, fuj, dobre ti to jebe čávo, idem si rodinu, ne kurvy, kámo, prehráš starý a sám ten závod, tenisiek chcem mať milión párov a lóve na život veľa, ne málo, ideme iný rap, jak ty, stále nosíme tepláky, a furt ideme bez pretvárky a sme pripečení, jak oškvarky, idem si ženu, sa bavím, jak s kamošom, idem si rap o sebe, sorry za toto, chcem byť top, nenechávam to na potom, chceš rap o sebe, nemávaj kokotom rapuj..
Ref.: (Separ)
Idem si vác, jako hociktorý z vás, jako máloktorý z nás, lebo nejsom, nejsom, jak opica, je to o pičovinách, šak na mňa pozri sa, nikdy nedospel som..
Dame:
Idem si nemusieť vstávať, sám sebe pán, nikto ma nenabáda, nám teraz nikto neurčuje práva, máme svoj život, čo nazývam zázrak, s nami je sranda, že nebudeš chápať, jak keď sa v štyridsiatich naučíš plávať, ide nám hudba, čo nahlas hráva už z diaľky, keď prichádza kára, tak poď tu, keď nejdeš len oldschool, idem si automat, nie šľapať spojku, tak stoj tu, ja idem do ďalšieho levelu, idem si rodinu, nejdem si neveru, všade sú pirátske vlajky, idem si, môžeš ma fajčiť, keď sa ti nepáči, choď baliť čajky na fejkový Louis Vuitton, Breitling, idem si Jordany, idem si Nike, idem si život, idem si párty, idem si peace, nejdem si fighty, nejdem si komenty, nejdem si lajky..
Ref.: (Separ)
Idem si vác, jako hociktorý z vás, jako máloktorý z nás, lebo nejsom, nejsom, jak opica, je to o pičovinách, šak na mňa pozri sa, nikdy nedospel som..
Pil C:
Nedospel som, ja nedospel som a preto idem si po titul, ako LeBron, bez slov, ostávaš bez slov, a v piči si, keď vidíš, jak idem si mestom, ja nie som taký, jak ty, v piči mám všetko a tak to má byť, osem rokov som ja pracoval shit, zavretý v systéme, nemohol žiť, po práci celé dni Playstation 3, nemal som fuka, ja nemal som nič, teraz mám všetko, čo chcem si kúpiť, milión tenisiek, milión kníh, milión handier a milión špín, po svete lietam a tam často spím, skoro všetko mám, po čom ja túžim, chcem už len ženu a potom len chill, a celé dni idem si rapgame, nemusím dissovať nikoho, je to bez zmien, nešírim jak ty tú nenávisť, ty kretén, a bacha na ten krvný tlak, nech ťa nejebne, idem si album, idem si Comebackgang, idem si srandu, a dodnes sa otáčam, keď zacítim jej parfum, a idem si hudbu, ktorá sfúkne tvojich raperov, jak tajfún, s DMS si ideme tie koncerty, kde skáčeme po stageoch, ako parkour, a idem si tie veci, čo mám rád, povedz mi, prečo by som mal inak, inak, no prečo? DMS a Pil C, keď sme vonku každý ví, že sme stratený prípad, prípad..

Text pridal CasperX

Text opravila lulusik8

Video přidala lulusik8

Reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.