Playlisty Pokec
Reklama

Dve strany (+ Tina) - text

playlist Playlist

Ukáž pieseň na Facebook

Dame:
Všetko má dve strany a nič s tým nespravíš, žiť s otcom bez mamy, či s mamou, tiež nanič, s oboma bez lásky, či s láskou bez hraníc, beztak nič neni na nič zlé, keď si to predstavíš.. všetko má plus aj mínus, všetko ťa naučí prístup, môžeš byť v kaluži, ale pravé zlato v náruči môže byť vírus.. keď máš všetko, tak ťa život neprinúti myslieť na všetko vždy, keď nemáš, tak ti zas za tvoj život neručí nikto, len ty.. aj tak je občas zle, aj tak je občas dobre, aj tak občas svieti slnko, občas dobre zmokneš, občas ťa oslepí svetlo, občas zakopneš po tme, občas svadba, občas pohreb.. občas zastav, nech sa pozrieš, aj tá fľaša sa ti zdá keď je poloprázdna napiču, poloplná napiču, musíš sa zas napiť, už keď musíš piť, je zle, keď musíš topiť v tom ten problém, keď oslavuješ, aj tak ti zajtra nebude vobec dobre, prestaň tvrdiť, že všetko je zlé, všetko má dve strany, z hlavy to začína, potom je všetko už len na tebe, jak to dokážeš spraviť.. keď si neznámy, nezáujem ľudí okolo teba je nanič, keď si známy, tak ti začnú všetky tie davy ľudí tak vadiť, vravím všetko má dve strany, jak minca, jak človek, tupú, ostrú, jak dve strany klinca, tak povedz, krivka skáče, jak šimpanz, raz hore, raz dole, jak predpoveď Ilka, nevieš dopredu konec..
Tina:
Dobrý život mám, denne si vyberám, skúšam, čo môže byť pre mňa správne, aj také dni sú, keď mám rozhodnúť o tom, čo príde, píšem svoj príbeh.. čiernobiely svet a ja si farby vyberám, nech je hocijaká nálada, všetko to do seba zapadá.. každý jeden z nás, každý jeden deň, vždy na výber má..
Dame:
Keď je zima, je to nanič, lebo mrznú nám hlavy, leto, klíma naplno, aj tak nevieme sa zbaviť pripomienok, je to jedno, všetko je jak to vezmeš, ani z voza, ani na voz, aj to chceš, aj to nechceš.. a presne čo nám vadí, to nám chýba, nás baví, keď si malý, chceš byť starý, neskôr si príliš starý, vravíš, jak ten čas letí, včera si bol malé decko, dnes v rade všade čakáš, tráviš tam celú večnosť.. a hladkáš psa tou rukou, neskôr udieraš tou istou päsťou, ten istý človek vie byť aj kráska, aj netvor.. pán, aj pes.. no a láska vie sa zmeniť na nenávisť tiež, tou jednou jedinou nemilou vetou, vie do nosa, keď nechápe ten, čo ťa chápal bezprostredne, jak bez slov.. všetko je aj tak dobre, aj zle, aj chceš, aj ne, aj včera, aj dnes, aj rap, aj spev, aj krik, aj rev, aj smiech, aj hnev, tak prestaň ???, všetko má dve strany, nikdy nevieš, jak sa to spraví, musíš naučiť sa stráviť všetko, nemať stále tie stavy..

Text pridala lulusik8

Text opravila lulusik8

Video přidala lulusik8

Reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.