Playlisty Pokec
Reklama

Chlap vs. Chlapec / Musíš sám - text

playlist Playlist karaoke Karaoke
Separ:
Život je zmena, neznamená veľa, keď máš zásady, jak pätnásť ročný v tridsiatke a sám nevieš, čo chceš, jak žena, ktorá má krámy, no a jej mindráky sa o hodinu rozpustia, jak pena.. vstrebať treba okolitý svet, lebo ťa zožere za 5 pojebaných minút, jak kebab.. všetko je o kokote, keď nemáš víziu, jak dospelý človek, na čokoľvek sa pozrieš, tvoja rovnica je napiču, jebať! Kamoši sú v pohode, no rodina je vác, mal si na to celý život, už sa nechovaj, jak šrác, si pes a ne pojebaná fena.. predať svoj talent a postarať sa o nich, buď chlap a ne piča, jak ružový poník, život chvíľu tle, potom horí a nad ním je komín, dávaj bacha, aby nevyhorel zbytočne a potom dovi.. neni jednoduché plávať sám v hlbokom mori samoty a pochýb, či si žil naozaj a nechal stopy, sleduj, jak uteká ciferník hodín, roky, čo prešli, už nevrátiš, sorry.. stojím a kukám sa na staré fotky, z veľa tých ľudí sú trosky, no neni mi ľúto, ich mosty si spálili sami, jak sprostí, čo s tým?! jebať na to, je to ich svet, ďakujem za to, že som vybudoval svoj a je mocný.. som to ja, viem, kto som, kam idem, preto netreba kostým..
Ref.: (Dame)
Každý raz dojde na ten bod, nastanú zmeny, vymení ženy za ženu, všetko sa zmení.. stúpnu tie hodnoty, sa zmenia, jak ceny.. dojde ten čas, aj keď to tak teraz neni, každý raz dojde na ten bod, nastanú zmeny.. život nahradí tých ľudí, ktorým veríš, zostane pár tých, ktorí boli vtedy, dojde ten čas, všetko sa každému zmení..
Dame:
Ľudia sa menia, keď dospievaš, keď nevedia a ty vieš, jak, kade vedie cesta a čo chceš mať, všetci riešia nezmyselné veci, ktoré zmiznú, jak prievan, keď zatvoríš dvere na všetkých triedach.. nevieš, jak sa to vyvinie, ale nemôžeš sedieť len tak nečinne, je čas, musíš makať, ne jak fasz, sedieť, čakať, aby si skôr, než bude neskoro plakať začal, rozmýšľať nad tým sám, že kam vedie život, musíš si za tým stáť, aby si nemal len pivo a kamošov, čo nechajú vždy všetko na potom.. na toto nedá sa povedať nič, je na tebe, či chceš takto na kokot žiť, v tridsiatke mať mentálne 16 rokov, som tak nesmierne rád, že som to včas reálne stopol a že som dospel, že nemám u mamy detskú posteľ, že mám dosť toho, čo som mal len vo sne, poď sem, môžme ti povedať, jak sa to robí, to by si musel chcieť viac, jak sa len tváriť, jak profík.. čo s tým chceš dosiahnuť, keď si len ego honíš? Treba zmeniť pohľad, raz pochopíš, čo hovorím..
Ref.: (Dame)
Každý raz dojde na ten bod, nastanú zmeny, vymení ženy za ženu, všetko sa zmení.. stúpnu tie hodnoty, sa zmenia, jak ceny.. dojde ten čas, aj keď to tak teraz neni, každý raz dojde na ten bod, nastanú zmeny.. život nahradí tých ľudí, ktorým veríš, zostane pár tých, ktorí boli vtedy, dojde ten čas, všetko sa každému zmení..
Separ:
Máme zarobené, nachodené, nahonené, ruky zalomené, kukám sa, jak sa darí albumu, zamorené prostredie, lebo to všade hrá, samozrejme, vraj sa mi ľahko mudruje, synak, mám naložené tak, že by ti ten tlak rozjebal len tak zdravé kĺby na kolene.. život ma takto ženie, keď sa chcem mať dobre, nemať to naklonené, neopodstatnené drby o tom, že mi jebe z lóve, chalanko, jasné, že ne, toto mám v sebe dávno vyriešené.. pripečené reči si nechaj na doma, naše životy sú oddelené.. rob so sebou niečo v tej hlave nahúlenej, nebuď jak decko, čo je včera narodené.. dobre..
Musíš sám / Dame
Život z nás robí to, čo nejsme a nechceme byť, musíš sa naučiť, jak sám chceš žiť, nikto ti nedá návod, nepomôže nič, nespoliehaj sa na nikoho, je to fakt v piči.. si sám, nikto ti nedá ten rozum, niektoré veci musíš chápať, jak posun, aj keď to nevyzerá, práve to je osud, to sú tie veci, ktoré dopredu ťa kopú.. aj keď to bolí, ale musíš nad tým vyhrať, jak som už povedal, cháp, život je freestyle, šak vieš sám, s čím jak musíš vedieť žiť, ah!, nikto to nevyrieši, si tu len ty, vstaň! Keď padáš, to je jediná rada, inak si sám, inak si sama, každý má v sebe radar a každý nájde, čo hľadá keď to naozaj cíti, nesmieš to siliť, kľud, nádych, výdych.. poď, dýchaj, cítiš, neni to pýcha, musíš vážiť si seba, nech si vážiš druhých a vieš zo seba všetko to najlepšie žmýkať, čo dáš, dostaneš, vtedy nachádzaš význam.. život nás sáče, a ne každý z nás je taktiež vyvinutý tak že to chápe, a ne každý zvládne to, čo mu dá ten osud a nehľadá chybu, len tápe.. sám sebe tam, kde je zásek a práve, nevymotáš sa z toho sám, bez tej práce, a láme sa nejedna hlava, keď nechápe sám, každý z nás, celý ten zámer.. občas zostávaš sám a zostávaš sám na rozhodnutia, nastáva osobná dráma, už neni prvá dáma, kráľ zostáva sám a preteká cez okraj vyliata hrádza.. vstávaj, musíš sám sa tam občas hodiť do vody, vtedy najlepšie naučíš sa plávať, keď musíš, tak kráčaj, bež na tie schody, hovorím len metafory, aby si ma chápal..

Text pridala lulusik8

Text opravila lulusik8

Videa přidala lulusik8

Reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.