Playlisty Pokec
Reklama

Vetračka feat. Saymi - text

playlist Playlist

Ukáž pieseň na Facebook

Zas, celý deň počúval som všetkých, každý ma nejaké problémy to furt iba samé pletky, depky, zmätky, cetky, smietky, niekedy to nezvládam a tak utekám z tejto klietky, hezky, dneska nebudem mysleť na výsledky, nebudem mysleť na to, že mi na život má stačiť päť kíl, venku sú fetky, Instagram štetky, to sa ma netýka vúbec dneska iba tak chill a Netflix. Nasávame negativitu v hlave Matrix máme, celý den v robote nervozita potom nestíhame. Treba to proste filtrovať utekat ven, ešte predtým než to popadá nakopí sa to všetko - beng, však dobre víš, že kvôli banalitám lámať si hlavu je bezvýznamné, tak dajte mi pokoj šak niekedy proste chcem byť sám - ne, veliký nátlak upadám do kolen, to už takto ďalej nepojde tým chcem povedať tolko len, že dneska ne.
Refrén:
Užívaj ten vibe, kurva chcem byť sám, ja muzika nič ma nebaví, čas ktorý mám ten ti nepatrí. Dneska brázdim si tmou, na vaše dilema, se múžu vyjebat, robím to čo chcem v tento deň iba chillovat.
Kým nevyvetráme si hlavu tak vždy budeme v napätí - ne, hneď zabudnime na všetku prácu, hneď zabudnime na všetko zlé. Dnes nepočúvam žiadnu zlú správu kámo lebo to by nasralo též, sa potrebujeme dostať do stavu, že vnímame len to dobré. Banality sú pre mňa tabu už nebudem jak nasratý pes, tak treba to pak zahrať do outu lebo vypínam fakt všetko dnes. Tak pomaly utekáme k autu a zapíname hudbu jak fet, jak samotári brázdime cestu máš pocit, že len ty a svet. Dneska pravidlá povely príkazy nebudem vnímať, jediné čo budem počúvať muziku sám si v aute spívať, lebo dnes zatváram dvere, more, sorry, myšlienkami totiž úplne ide, niekde, v mori. A vychillovaný si potom už nebudem vyčítať, že môžem lóve míňať, spokojne si budem meditovať iba na hviezdy sa dívať. Dnes úplne v inom smere celé story, dnes žádne hlavolamy neberem, ne ne, dovi.
Refrén:
Užívaj ten vibe, kurva chcem byť sám, ja muzika nič ma nebaví, čas ktorý mám ten ti nepatrí. Dneska brázdim si tmou, na vaše dilema, se múžu vyjebat, robím to čo chcem v tento deň iba chillovat.

Text pridal Dusanis

Video přidal Dusanis

Reklama
Reklama

KaraokeTexty.sk na Facebooku

Had

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.