Playlisty Pokec
Reklama

#4D - texty

d-500222.jpg
Texty piesní

texty piesní

4D má 74 fanúšikov · Stať sa fanúšikom

http://4dmusic.sk/ (Veškeré info )
Členi : DNA,ČISTYCHOV,MIŠO BIELY,G-BOD

DNA
v roku 1995, vtedy ešte ako Dena, zakladá prvé hip hopové zoskupenie - Vandali. Neskôr sa premenovávajú na Drvivú Menšinu. Prvé nahrávky vznikajú doma a okrem hudby sa DNA venuje aj graffity. Ok...
olo roku 2000 sa stretávajú so skupinou Luza a tvoria spolu legendárnu skupinu Názov Stavby. Na konte má 6 oficiálnych albumov, mixtapy, single na vinyloch a spoluprácu s rôznymi zaujímavými hudobníkmi.
Od roku 2008 sa vydáva na sólovú kariéru a vydáva dva vlastné albumy. Všetky albumy vyšli vo vlastnom vydavateľstve VSZ.
Okrem albumov má DNA na konte aj zopár dobročinných diel. Spolu s DM bojovali proti rasizmu v pesničkách: V inej koži a Každý iný - všetci rovní. Vypracoval projekt s podporou Ministerstva školstva SR proti samovraždám mladých - Najľahšie je to vzdať. A pesničkou Nestrácajme hodnoty podporil OZ Majme srdce a jeho kampaň Lacné šteniatka, proti týraniu a nedovolenému množeniu psov.

ČISTYCHOV
Raper, hudobný producent a party DJ, člen formácií NÁZOV STAVBY, L.U.Z.A, I. Co, LA CONEXIÓN
Autor a spoluautor 8 hudobných CD, spolupracoval so všetkými poprednými umelcami z českej a slovenskej hiphopovej scény. Má za sebou aj množstvo zahraničných spoluprác v rozličných hudobných žánroch.
V roku 1995 ako D-šok založil prvé domácke zoskupenie, Nervový Kolaps. V tom istom roku sa stáva členom pouličnej rapovej partie TLUPA, v roku 1996 ostáva Slipo a Homeboy. plus DJ Quiz ako LÚZA. Spolu so skupinou Drvivá Menšina v roku 1998 vzniká NÁZOV STAVBY a neskôr súčasne aj projekt dvoch členov skupiny Dana a Denu - 2D.
Nasleduje vydanie prvého vinyloveho nosiča Lúza Drvivá menšina - Názov Stavby EP v roku 2000 a tiež prvý neoficiálne vydaný album Názov Stavby. V roku 2003 vychádza v podobe oficiálneho CD Názov Stavby - Reč Naša.
Už v roku 2004 prichádza prvý Čistého sólo album Né Produkt! V roku 2005 začalo spojenie Čistychova s Mišom Bielym. V spolupráci s rôznymi hosťami vzniklo CD I.Co - International Collabo. V roku 2007 výchadza prvý štúdiový album skupiny L.U.Z.A. - 3 Mená 4 Písmená. Po ročnej odmlke a prácach v štúdiu prichádza 2. sólo album Čistychov - Posledný Doberman, ktorý obsahuje tiež množstvo zahraničných spoluprác.
V roku 2011 vychádza 3. sólo Rap/Evolúcia P.D.P. a v roku 2012 CD/DVD album Čistychov, Kiki Pro, DJ Pedro Rodriguez - Sin Límite, ktorý je žánrovo skôr latino hudba.
Čistychov spolupracoval na nespočetnom množstve hudobných nosičov prevažne hiphopových umelcov v Česku, Slovensku, Európe, ale aj inde vo svete. Hral množstvo koncertov, či už sólo, alebo ako NS či L.U.Z.A, robil warm up pre umelcov ako napr. Snoop Dogg, Black Eyed Peas, Delinquent Habits a mnoho iných. Rok 2013 prichádza v znamení kryštáľovej esencie 4D!

G-BOD
Producent, skladateľ a majiteľ štúdia Anapol audio v jednej osobe.
Do širšieho povedomia sa dostal v roku 2004 produkciou pilotného videosinglu Drvivej menšiny - Môj svet.
V roku 2008 otvára vlastné štúdio Anapol audio a začiatkom roku 2009 vydáva svoj debutový album Sekvencie pod vydavateľstvom EMI Hip-hop.sk.
Do dnešného dňa je možné počuť jeho prácu už na viac ako 20 oficiálne vydaných nosičoch prevažne hip-hopovej scény.
Medzičasom produkoval viac pesničiek pre dobročinné projekty, konkrétne s Drvivou menšinou skladby: V inej koži a Každý iný - všetci rovní, a s raperom DNA spolupracoval na skladbách: Najľahšie je to vzdať a Nestrácajme hodnoty, kde hosťovali Šegi100 a Mišo Biely.

MIŠO BIELY
Songwriter, spevák, producent, multiinštrumentalista.
V dvanástich sa naučil hrať na bicie a v priebehu dalších pár rokov aj na klavír a gitaru. Od štrnástich začal hrávať s rôznymi kapelami na bicie a zúčastňovať sa na rôznych Jam Sessions, kde postupne začal aj spievať. V osemnástich si dal pauzu od hudby a venoval sa kariére manažéra v Anglicku, kde žil 17 rokov.
V roku 2008 sa presťahoval späť na Slovensko, aby sa mohol venovať hudbe na Slovensku, a začal pripravovať svoj debutový album. Medzitým pôsobil ako songwriter a napísal skladby pre Tinu, Nelu Pociskovú, Moniku Bagárovú, Rytmusa, Tomiho Popoviča a mnoho ďalších.
  ZOBRAZIŤ VIAC

Nezaradené piesne     Video Preklad Karaoke Zobrazené
Eufória video   626
Přehrát nezařazené písně
    Video Preklad Karaoke Zobrazené
Vieme video karaoke 2 305
Zeleny Dym video karaoke 8 947
Už nechcem video karaoke 7 713
Slobodný video karaoke 6 474
Jediná video karaoke 21 918
Izabel video karaoke 2 166
Krok s5 video karaoke 1 553
Party video karaoke 1 725
video karaoke 3 438
Prehrať celý album


4D ešte nemá žiadneho správcu. Ak sa ním chceš stať, tak napíš. Správca môže zaraďovať piesne do albumov a robiť tu poriadok. Texty piesní, preklady a videoklipy sú vkladané registrovanými užívateľmi.

KaraokeTexty.sk na Facebooku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.