Playlisty Pokec
Reklama

#2H+ - texty

h-133686.jpg
Texty piesní

texty piesní

2H+ má 22 fanúšikov · Stať sa fanúšikom

Album vychádzal na náklady skupiny, čo sa bohužiaľ podpísalo aj na samotnej kvalite zvuku. Nič to však nemení na veci, že 2H+ sa začínajú dostávať do povedomia hip hopovej verejnosti a absolvujú po albume mnoho klubových koncertov po Slovensku, aby rok po debute vyšiel cd singel. V roku 20...
06 si zapísali do diskografie singel s názvom "Bar element", ku ktorému samozrejme nasledoval prvý oficiálny videoklip na remixovú verziu skladby Barová. Klip obsahuje aj špeciálny projekt s názvom Street Flair, čo je spojenie extrémneho barmanského umenia a rapu.
Po uvedení singla na trh predčasne ukončuje svoju karieru DJ Skeptik, jeho miesto na koncertoch preberá DJ blízky skupine H16 Grimaso, no producentsky prichádza tvoriť hudbu a doplniť rady skupiny mladý talentovaný Deryck. V rámci zmien ktoré nastali si zmenil MCL (Laky)svoj pseudonym na El Suvereno.
Po vydaní singlu chlapci neostali sedieť na vavrínoch a po personálnej rošáde zasadli k perám, klávesám a mikrofónom. Začali pracovať na ďalšom albume. Album mal pracovný názov "2H+ ťa zabije!". Na jeho nahrávanie si prizvali k mikrofónu československú hip-hopovú elitu zastúpenú menami ako Orion /PSH/, Čistychov, Koko Šajz /H16/, Cigo /H16/, Zverina, Bacil /Drvivá mešina/, Biely a Šipo. Producentsky sa na albume podielali taktiež veľké mená - Hajtkovič, Grimaso a Deryck zafarbili songy svojimi beatmi. Nahrávalo v profesionálnych podmienkach, čoho výsledkom bolo 21 kvalitných nahrávok. Na album sa však dostalo iba 19. Oficiálny názov dostal na základe kvalitného obsahu - PREMIUM.Krst prebehol 24.11.2007 v najväčšom bratislavskom klube DOPLER.
Vladis aj Suvereno vydali v roku 2010 sólové albumy. Vladisov 2CD album Generácia a Suverenov Král vs Joker.
  ZOBRAZIŤ VIAC

Nezaradené piesne     Video Preklad Karaoke Zobrazené
Svedomie video   193
Kerky video   624
Přehrát nezařazené písně
    Video Preklad Karaoke Zobrazené
Barová video 398
3P video 97
Reverz video 139
Prehrať celý album


Správcom interpreta 2H+ je Leush; . Ak objavíš, že je tu niečo nesprávne, tak napíš správcovia.
Pokiaľ sa chceš stať tiež správcom, tak pošli žiadosť o správcovstvo Texty piesní, preklady a videoklipy sú vkladané registrovanými užívateľmi.

KaraokeTexty.sk na Facebooku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.