Pokec Playlisty
Reklama

L Avril Lavigne fanklub

avril-lavigne-587439.jpg
Fanklub

fanklub

Avril Lavigne má 14821 fanúšikov · Stať sa fanúšikom

Pokiaľ chceš k tomuto fanklubu písať správy a komentáre, tak sa musíš stať fanúšikom.

maxikonik   (15.10. v 21:56)

Ahoj ahoj,
naposledy jsem svůj profil tady navštívila v roce 2015 a je skvělý číst ty staré zprávy ♥ Avril je stále na prvním místě. Kdo taky jede na koncert do Vídně?? :) ♥

Fotka
CernyPaprsek   (11.10. v 0:45)

🔊🎶👂 Jedna hitovka za druhou a nádherná atmosféra! 😉🤩🖤 Co víc dodat... prostě paráda, (72 minut) od začátku, až do konce! 👍😎🤘
Zvukový, fanouškovský záznam celého koncertu Avril Lavigne v rámci severoamerického turné (Head Above Water Tour 2019) z New Yorku 1. října 2019...
▶️ https://youtu.be/sZH1dzzgWBE

Více o turné například na:
◾️ https://en.wikipedia.org/wiki/Head_Above_Water_Tour
◾️ https://www.instagram.com/avrillavigne/
◾️ https://twitter.com/avril_snapchat
◾️ https://twitter.com/AvrilLavigne

PunkFan   (17.5. v 0:08)

Co si myslím o Avril:
Vynikající zpěvačka, zpívá srdcem, ne pusou, dokáže zazpívat jakoukoli emoci, dokáže vzbudit jakoukoli náladu, svědčí ji prakticky kterýkoli styl. Celkově vzato, má vynikající rozsah jak emoční, tak i hlasový a vůbec. Naživo dokáže zazpívat perfektně čistě a trefit i ty nejvyšší tóny. A co je nejlepší, nepotřebuje se na koncertech odhalovat a nepotřebuje tanečníky, aby ji zlepšili vystoupení a popravdě, spíš ji ho kazí. I když mám rád Taylor Swift a Ellie Goulding, myslím si, že Avril nesahají po kotníky, co se Avriliných pěveckých schopností týče. A velice mě štve, že to je Taylor, co navzdory plytčím rozsahu, slabším hlase a menším emocionálním rozsahu je 8x bohatší a daleko populárnější, kdežto Avril upadá do zapomnění.

Kdo se mnou souhlasí a s kým byste ji ještě podobně porovnali?

Peggy9   (19.3. v 22:29)

Ahoj, koukám, že tak zcela mrtvé to tu není. Chtěla bych se vám pochlubit brožurkou, kterou jsem vyrobila. Je to průvodce Avrilinou kariérou a zahrnuje i recenzi nového alba.
Přímý odkaz:
http://9.lama.sweb.cz/AvrilLavigne_kari%C3%A9rao%C5%A1estid%C4%9Bjstv%C3%ADch.pdf


Taky ho zveřejnila Bad Girl na svém blogu, tam můžete psát komentáře:
http://here-s-to-never-growing-up.blog.cz/1903/fan-things

Nebo mě najdete na instagramu. Ráda si vás přidám :)
@peggy_tail

mima33   (15.2. v 14:22)

Tak... názory na album? Píšte, píšte :)

jurito   (15.2. v 21:11)

Naprosto úžasný, jako vždycky, Avril nikdy nezklame :) V každém albu se najde jeden nebo dva songy, které jsou pro mě lepší než všechny ostatní a naprosto mi vyrazí dech. Tady je to jednoznačně I Fell In Love With the Devil :) Jinak se mi taky hodně líbí It Was In Me, Birdie, Warrior a samozřejmě Head Above Water. Dumb Blonde taky není špatný a určitě se ještě časem zaposlouchám do dalších :)

jurito   (15.2. v 21:13)

A taky je super, jak Avril na svém Instagramu apod. sdílela předtím ke každé ukázce songu popis o čem vlastně ta písnička je, takže víme díky tomu o čem přesně tam zpívá :)

KKKMM   (12.2. v 19:23)

Avril Lavigne feat. Nicki Minaj - Dumb Blonde (Lyric Video)
https://youtu.be/wC022MwPHKI

Anysek17   (8.2. v 0:18)

Ahoj co si presne myslite o songu tell me its over ? No ja si nejak na ten song porad nemuzu zvyknout a ten song pres tim ten head above weter se mi dost libi ale tmio se mi moc nelibo no tak snad si po case zvyknu a jsem zvedava na dalsi pisnicky z jejino new alba haw

jurito   (15.2. v 21:47)

Mám to podobný :) Taky mi tenhle styl úplně nesedí, ale zase je fajn, že Avril zkouší nový věci :)

PunkFan   (31.1. v 10:16)

Myslíte, že Avril dosáhla bodu v kariéře, kdy už nemá v úmyslu se nijak přiblížit ke své původní slávě jako před 10 lety? Podle mě je extrémně talentovaná a byla by škoda, kdyby se rozhodla zůstat takhle upozaděná méně talentovanýma zpěvačkama, které vydělávají 10x tolik.

mima33   (9.2. v 0:15)

Avril prešla so nového vydavateľstva, ktoré je viac-menej indie a ešte k tomu aj funguje cez takzvaný imprint, čo je niečo ako vydavateľstvo vo vydavateľstve. Má viac slobody, defacto rozhoduje sama za seba, ale na oplátku sa vydavateľstvo tak veľmi nestará o PR a samozrejme s tým prichádzajú aj viditeľne menšie budgety na všetko, od klipov, po photoshooty, atď.
Momentálne je in rap, napríklad taká Ariana Grande z toho nenormálne ťaží vďaka trapovým soundom a podobne. HAW si viedlo dobre na iTunes, ľudia boli zvedaví, ale čo sa rebríčkov týka, tak to bola slabota. A o TMIO ani nehovorím - ten song nechartoval dokopy nikde. Plus, Avril a vydanie jej albumu bude zatlačené do úzadia inými, momentálne viac známymi umelcami. Napr. Ariana dnes vydala nový album a obsadila takmer celú top 10 na itunes. Typujem, že jej album bude blokovať ostatných minimálne 3-4 týždne. Takže, nie, myslím, že Avril už bude naďalej v ústraní, taký jemný pod priemer co sa mainstreemu týka a to je teda škoda. Avril zbožňujem, jej vrchol bol s TBDT a bohužiaľ si nemyslím, že sa jej to niekedy podarí zopakovať, alebo sa k tomu len z časti priblížiť.

PunkFan   (15.2. v 18:28)

mima33
To je velmi velmi smutné. Jedna z mála slavných zpěvaček současnosti, která zpívá z vášně a ne pro peníze a zůstane takhle v obskuritě.
Na druhou stranu I Green Day se na vrchol dostali 2x.

PunkFan   (30.1. v 16:52)

Myslíte, že vzhledem k Avrilině zdravotnímu stavu, myslíte, ještě někdy navštíví Evropu a bude to stát za to?

mima33   (19.9.2018)

https://<a target="_blank" href="http://www.youtube.com/watch?v=v686vG5PSac">www.youtube.com/watch?v=v686vG5PSac</a> - oficiálne vonku! Čo hovoríte?

mima33   (19.9.2018)

Je to proste na Avrilinom Veve... tie sprosté odkazy tu zasa nejdú :/

mima33   (19.9.2018)

Takže... (plačem!) V niektorých krajinách je už HAW vonku - my ešte musíme na oficiálne vydanie pár hodín počkať -, ale nájdete ju už na YT. Pripravte si vreckovky. Song je nádherný a má jednoznačne hitový potenciál, so správnym promo, samozrejme. Snáď to BMG nepokašlú.

mima33   (19.9.2018)

UPDATE: Pesnička oficiálne nevyšla nikde. Streamovacie služby pobabrali čas vydania, ktorý je stanovený na 19.9 o 12:00 (poludnie) v Amerike. Stremovacie služby pesničku uverejnili o polnoci (európsky čas) a tým pádom sa začala šíriť. Avril to vraj nahnevalo a dokonca plakala - aspoň tieto info sa šíria po internete.

jurito   (14.9.2018)

Avril právě zveřejnila ukázku Head Above Water :) https://twitter.com/AvrilLavigne/status/1040338091259486208

KKKMM   (15.9.2018)

Aby to nebyla sh-t songa :/ bojim....

mima33   (17.9.2018)

KKKMM: Tak fanúšikovia sú z väčšej časti nadšení a dokonca aj tí, ktorí písali, že to nebolo presne to čo čakali tiež vraveli, že z pesničky mali zimomriavky. Takže ja si myslím, že žiadny sh-t sa konať nebude. Akože, nemyslím si, že to bude nejaký prelomový hit na štýl Girlfriend, a očakávam najvyššie 20. priečku v HOT 100, ale zasa komerčný úspech nie je podstatný ukazovateľ v tomto prípade.

mima33   (13.9.2018)

Avril včera vystúpila u Jimmyho Kimmela s novou pesničkou! Vystúpenie síce bude zverejnené až budúci týždeň, ale americkí fans už horlivo diskutujú.
Reakcie sú zatiaľ všelijaké. Pesnička vraj má také stredné tempo a popisujú ju ako "christian pop-rock". Vraj znie ako kombinácia Keep Holding On, Alice a Praying od Keshy.
Jedna baba vypísala aj text skladby, čo si zapamätala. Pesnička začína klavirom, prvá strofa je vraj lyricky veľmi rytmická, a toto je nejaký ten úsek z nej čo si pamätajú:
-I gotta keep my calm before the storm, don't want less, don't want more, gotta bar the windows and the doors...-
V refréne vraj song znie totálne ako KHO, pridajú sa všetky nástroje a viacerí písali, že to neznelo naživo dobre, lebo hudba prehlušovala spev Avril a preto ani dobre nerozumeli textu, ale refrén vraj začína slovami:
-oh god I have to keep my head above water-
Začiatok refrénu vraj nie je veľmi chytľavý, ale druhá časť refrénu je vraj to najlepšie na celej pesničke.
Bridge je jednoduchý a v podstate sa v ňom opakuje to isté:
-drown drown drown don't let me don't let me drown-
Oh a ešte do refrénu vraj patrí aj text - I'm too young to fall asleep-
A vraj má song taký gospelový vibe. V podstate je vraj dosť chytľavý, emotívny a všetci si myslia, že štúdio verzia bude znieť lepšie, najmä kvôli tomu, ako hlas Avril v refréne zanikal.
A v live verzii neboli žiadne vysoké ani "dlhé" tóny, ale zato Avril znela krásne. Na tom sa zhodujú všetci čo to mali šťastie vidieť a počuť. :-)

jurito   (13.9.2018)

Díky za informace :-) Už se nemůžu dočkat 19. září :)

mima33   (7.9.2018)

Prvý singel z nového albumu s názvom "Head Above Water" vychádza 19.9.2018 :)

mima33   (24.8.2018)

Takže je to oficiálne, Avril tento týždeň natáčala nový videoklip! Fotky aj videá z natáčania nájdete na jej Instagrame. Maximálne do troch týždňov by sme sa vraj mali dozvedieť presný dátum vydania songu plus názov.

Earendilka   (10.8.2018)

Avril se čte jako AVRIL nebo EVRIL?

mima33   (10.8.2018)

Avril ;-)

Fotka
cath1   (3.7.2018)

zdravím :) , prodávám tílko avril..kdyby měl nekdo zájem tak napište :) https://www.vinted.cz/damske-obleceni/tilka/21340551-tilko-avril-lavigne

mima33   (25.6.2018)

Ahojte, takže Avril je stále v štúdiu a tentokrát pracuje s Bonnie McKee (Katy Perry - Dark Horse, Britney Spears - Hold It Against Me)... okrem toho Bonnie je skladateľka pracujúca z deväťdesiat percent pod Dr. Lukom. Neviem čo si myslieť. Buď to sa Avril rozhodla nevydať skladby Rotema po tom čo sa rozišli alebo sa BMG hrá na Epic a nútia ju do toho čo sama nechce, keďže Avril už dávno oznámila, že album je hotový. Na zahraničných weboch sa diskutuje o tom, že s Bonnie spolu píšu nový pilotný singel. Toto bude ešte asi dlhé čakanie 🤦‍♀️

Fotka
navstevnik   (14.6.2018)

Ahoj lidi, nevím, jestli by to tu někoho zajímalo, ale kdybyste chtěli, tak se můžete mrknout na stránku https://bit.ly/2t8Ctl0 (stereon.cz/tag/avril-lavigne/), kde jsou hudební klipy přímo s českými titulky. Od Avril je jich tam zatím nějakých 25, ale překládáme na přání, takže můžete dát vědět. Klipy se dají hodnotit, takže se můžete podělit o své názory.

AMbadgirl   (22.1.2018)

Avril včera oznámila, že práce na albu už se blíží ke konci a hotové by mělo být koncem února! Taky řekla, že ještě nikdy na žádném albu nepracovala tak moc jako na tom šestém a má jít o její nejemotivnější nahrávku.

AMbadgirl   (2.1.2018)

Ahojte, mám doma pár lahviček od parfémů Avril a i něco z kosmetiky od Av. Nesbíráte to někdo? Je mi líto to vyhodit, ale zase mi to tady leží v krabici, v pokoji už to vystavené nemám. Poslala bych zdarma jen za poštovné. Když tak mi napiště do zpráv, ráda se nějak domluvím :)

AMbadgirl   (2.1.2018)

*prázdných lahviček od parfémů samozřejmě :-D
Dřív jsem to sbírala, ale teď už ne, tak jestli nemá někdo zájem :-)

PunkFan   (4.1.2018)

Já bych třeba rád, možnná, když se domluvíme.

AMbadgirl   (22.1.2018)

Napiš do zpráv, pokud máš ještě pořád zájem :)

KKKMM   (23.11.2017)

Novy song!: Avril Lavigne & Jonny Blu – Baby It’s Cold Outside poslouchej a stahuj tu: http://bit.ly/2hLqLaJ

mima33   (24.11.2017)

Také muzikálové :D zaujímavé... hlas Avril znie v tejto polohe fakt krásne <3

Anysek17   (22.11.2017)

Hej lidi cca před 7 dni přidala fotku jak má potetovanou celou levou ruku uplně mě to dostalo dištak se oukněte na insta

mima33   (24.11.2017)

Aj tu vo fotogalérii je :) Mne sa to popravde nepáči, je to také preplácané a nesúrodé... nôž, kríž, ruža, ten nápis medzi tým... ale tak je to jej vec... ja by som to však neurobila na jej mieste :/

AMbadgirl   (2.11.2017)

Avril byla včera živě na facebooku a sdělila pár super informací o albu. Nejdou sem vkládat odkazy, takže když tak mrkněte ke mě na blog nebo si záznam najděte na youtube.

- Album už je prý téměř hotové, dokončovat by se mělo tenhle měsíc.
- Písnička Warrior byla napsána už před dvěma lety a nahrávat by se měla tenhle měsíc.
- Pilotní singl alba bude balada
- Pro album je nahráno více jak 20 písniček
- Avril řekla, že je to možná její nejosobnější nahrávka

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.